Maçlar

2.Devre16.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2908 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - FENERBAHÇE 0
1EA2909 ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
1EA2910 İSTANBUL Gazanfer Bilge AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - BANVİT 0
1EA2911 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 0
1EA2912 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu ANADOLU EFES - GALATASARAY 0
1EA2913 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu AFYON BELEDİYESPOR - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
1EA2915 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - PINAR KARŞIYAKA 0
2.Devre17.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2916 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE - TÜRK TELEKOM 0
1EA2917 SAKARYA Sakarya Spor Salonu ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
1EA2918 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - GAZİANTEP BASKETBOL 0
1EA2919 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA TEKFEN - ANADOLU EFES 0
1EA2920 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
1EA2922 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - TOFAŞ 0
1EA2923 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu PINAR KARŞIYAKA - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
2.Devre18.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2924 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
1EA2925 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
1EA2926 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu ANADOLU EFES - BANVİT 0
1EA2927 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 0
1EA2929 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - AFYON BELEDİYESPOR 0
1EA2930 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu PINAR KARŞIYAKA - İSTANBUL BBSK 0
1EA2931 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - TÜRK TELEKOM 0
2.Devre19.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2932 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE - GAZİANTEP BASKETBOL 0
1EA2933 SAKARYA Sakarya Spor Salonu ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - ANADOLU EFES 0
1EA2934 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
1EA2936 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY - TOFAŞ 0
1EA2937 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu AFYON BELEDİYESPOR - PINAR KARŞIYAKA 0
1EA2938 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
1EA2939 ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
2.Devre20.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2940 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu ANADOLU EFES - FENERBAHÇE 0
1EA2941 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
1EA2943 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 0
1EA2944 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu PINAR KARŞIYAKA - GALATASARAY 0
1EA2945 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - AFYON BELEDİYESPOR 0
1EA2946 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - TÜRK TELEKOM 0
1EA2947 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
2.Devre21.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2948 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
1EA2950 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - TOFAŞ 0
1EA2951 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA TEKFEN - PINAR KARŞIYAKA 0
1EA2952 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY - İSTANBUL BBSK 0
1EA2953 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu AFYON BELEDİYESPOR - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
1EA2954 ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - ANADOLU EFES 0
1EA2955 İSTANBUL Gazanfer Bilge AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - GAZİANTEP BASKETBOL 0
2.Devre22.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2957 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
1EA2958 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu PINAR KARŞIYAKA - BANVİT 0
1EA2959 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 0
1EA2960 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu AFYON BELEDİYESPOR - GALATASARAY 0
1EA2961 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - TÜRK TELEKOM 0
1EA2962 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu ANADOLU EFES - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
1EA2963 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - GAZİANTEP BASKETBOL 0
2.Devre23.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2964 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE - TOFAŞ 0
1EA2965 SAKARYA Sakarya Spor Salonu ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - PINAR KARŞIYAKA 0
1EA2966 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - İSTANBUL BBSK 0
1EA2967 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA TEKFEN - AFYON BELEDİYESPOR 0
1EA2968 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
1EA2970 İSTANBUL Gazanfer Bilge AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
1EA2971 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - ANADOLU EFES 0
2.Devre24.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2972 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu PINAR KARŞIYAKA - FENERBAHÇE 0
1EA2973 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
1EA2974 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu AFYON BELEDİYESPOR - BANVİT 0
1EA2975 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY - DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 0
1EA2976 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - TÜRK TELEKOM 0
1EA2978 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - GAZİANTEP BASKETBOL 0
1EA2979 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - ANADOLU EFES 0
2.Devre25.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2980 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE - İSTANBUL BBSK 0
1EA2981 SAKARYA Sakarya Spor Salonu ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - AFYON BELEDİYESPOR 0
1EA2982 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - GALATASARAY 0
1EA2983 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA TEKFEN - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
1EA2984 ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - PINAR KARŞIYAKA 0
1EA2985 İSTANBUL Gazanfer Bilge AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - TOFAŞ 0
1EA2987 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu ANADOLU EFES - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
2.Devre26.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2988 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu AFYON BELEDİYESPOR - FENERBAHÇE 0
1EA2989 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
1EA2990 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA TEKFEN - BANVİT 0
1EA2991 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - TÜRK TELEKOM 0
1EA2992 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu PINAR KARŞIYAKA - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
1EA2993 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - GAZİANTEP BASKETBOL 0
1EA2995 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
2.Devre27.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2996 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE - GALATASARAY 0
1EA2997 SAKARYA Sakarya Spor Salonu ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 0
1EA2998 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
1EA2999 ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - AFYON BELEDİYESPOR 0
1EA3000 İSTANBUL Gazanfer Bilge AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - İSTANBUL BBSK 0
1EA3001 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - PINAR KARŞIYAKA 0
1EA3002 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu ANADOLU EFES - TOFAŞ 0
2.Devre28.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA3004 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA TEKFEN - FENERBAHÇE 0
1EA3005 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
1EA3006 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY - TÜRK TELEKOM 0
1EA3007 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu AFYON BELEDİYESPOR - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
1EA3008 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - GAZİANTEP BASKETBOL 0
1EA3009 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu PINAR KARŞIYAKA - ANADOLU EFES 0
1EA3010 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
2.Devre29.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA3012 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE - BANVİT 0
1EA3013 SAKARYA Sakarya Spor Salonu ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
1EA3014 ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 0
1EA3015 İSTANBUL Gazanfer Bilge AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - GALATASARAY 0
1EA3016 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - AFYON BELEDİYESPOR 0
1EA3017 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu ANADOLU EFES - İSTANBUL BBSK 0
1EA3018 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - PINAR KARŞIYAKA 0
2.Devre30.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA3020 SAKARYA Sakarya Spor Salonu ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - FENERBAHÇE 0
1EA3021 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - TÜRK TELEKOM 0
1EA3022 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA TEKFEN - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
1EA3023 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY - GAZİANTEP BASKETBOL 0
1EA3024 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu AFYON BELEDİYESPOR - ANADOLU EFES 0
1EA3025 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
1EA3027 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - TOFAŞ 0