Maçlar

1.Devre1.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
05.10.2018 19:00 1EA2793 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 88 - 79 AFYON BELEDİYESPOR 0
06.10.2018 13:00 1EA2791 İSTANBUL Volkswagen Arena TİVİBU Spor 2 DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 62 - 63 GAZİANTEP BASKETBOL 0
06.10.2018 15:15 1EA2795 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu TİVİBU Spor 2 PINAR KARŞIYAKA 55 - 82 TOFAŞ 0
06.10.2018 17:30 1EA2788 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu TİVİBU Spor 2 FENERBAHÇE 78 - 73 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
07.10.2018 13:00 1EA2789 SAKARYA Sakarya Spor Salonu TİVİBU Spor 2 ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 55 - 65 TÜRK TELEKOM 0
07.10.2018 15:15 1EA2792 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor GALATASARAY 70 - 73 ANADOLU EFES 0
07.10.2018 17:30 1EA2790 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu TİVİBU Spor 2 BANVİT 59 - 81 AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
1.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
13.10.2018 13:00 1EA2803 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi TİVİBU Spor 2 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 61 - 57 PINAR KARŞIYAKA 0
13.10.2018 15:15 1EA2798 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu TİVİBU Spor 2 GAZİANTEP BASKETBOL 73 - 69 BANVİT 0
13.10.2018 17:30 1EA2800 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor 2 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 83 - 78 GALATASARAY 0
13.10.2018 20:00 1EA2802 BURSA Tofaş Spor Salonu TİVİBU Spor TOFAŞ 73 - 61 İSTANBUL BBSK 0
14.10.2018 13:00 1EA2797 İSTANBUL Gazanfer Bilge TİVİBU Spor 2 AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 92 - 82 ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
14.10.2018 15:15 1EA2796 ANKARA Ankara Spor Salonu TİVİBU Spor TÜRK TELEKOM 72 - 80 FENERBAHÇE 0
14.10.2018 20:00 1EA2799 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor 2 ANADOLU EFES 75 - 72 DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 0
1.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
20.10.2018 13:00 1EA2809 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu TİVİBU Spor AFYON BELEDİYESPOR 96 - 85 TOFAŞ 0
20.10.2018 15:15 1EA2805 SAKARYA Sakarya Spor Salonu TİVİBU Spor 2 ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 75 - 67 GAZİANTEP BASKETBOL 0
20.10.2018 17:30 1EA2811 ANKARA Ankara Spor Salonu TİVİBU Spor 2 TÜRK TELEKOM 74 - 66 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
21.10.2018 15:15 1EA2810 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu TİVİBU Spor İSTANBUL BBSK - PINAR KARŞIYAKA 0
21.10.2018 17:30 1EA2806 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu TİVİBU Spor 2 BANVİT - ANADOLU EFES 0
21.10.2018 20:00 1EA2804 İSTANBUL Gazanfer Bilge TİVİBU Spor 2 AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - FENERBAHÇE 0
22.10.2018 20:00 1EA2807 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor 2 DARÜŞŞAFAKA TEKFEN - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
1.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
26.10.2018 20:00 1EA2814 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - BANVİT 0
27.10.2018 13:00 1EA2818 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi TİVİBU Spor 2 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - İSTANBUL BBSK 0
27.10.2018 15:15 1EA2812 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu TİVİBU Spor 2 GAZİANTEP BASKETBOL - FENERBAHÇE 0
27.10.2018 17:30 1EA2816 BURSA Tofaş Spor Salonu TİVİBU Spor 2 TOFAŞ - GALATASARAY 0
28.10.2018 13:00 1EA2817 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu TİVİBU Spor 2 PINAR KARŞIYAKA - AFYON BELEDİYESPOR 0
28.10.2018 15:15 1EA2819 İSTANBUL Gazanfer Bilge TİVİBU Spor 2 AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - TÜRK TELEKOM 0
28.10.2018 17:30 1EA2813 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor ANADOLU EFES - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
1.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
03.11.2018 13:00 1EA2827 İSTANBUL Gazanfer Bilge TİVİBU Spor 2 AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
03.11.2018 15:15 1EA2826 ANKARA Ankara Spor Salonu TİVİBU Spor 2 TÜRK TELEKOM - GAZİANTEP BASKETBOL 0
03.11.2018 17:30 1EA2824 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor 2 GALATASARAY - PINAR KARŞIYAKA 0
04.11.2018 15:15 1EA2821 SAKARYA Sakarya Spor Salonu TİVİBU Spor 2 ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
04.11.2018 17:30 1EA2825 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu TİVİBU Spor 2 AFYON BELEDİYESPOR - İSTANBUL BBSK 0
04.11.2018 20:00 1EA2823 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor 2 DARÜŞŞAFAKA TEKFEN - TOFAŞ 0
05.11.2018 20:00 1EA2820 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu TİVİBU Spor 2 FENERBAHÇE - ANADOLU EFES 0
1.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
09.11.2018 19:00 1EA2835 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu TİVİBU Spor 2 GAZİANTEP BASKETBOL - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
10.11.2018 13:00 1EA2833 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi TİVİBU Spor 2 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - AFYON BELEDİYESPOR 0
10.11.2018 15:15 1EA2830 BURSA Tofaş Spor Salonu TİVİBU Spor 2 TOFAŞ - BANVİT 0
10.11.2018 17:30 1EA2832 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu TİVİBU Spor 2 İSTANBUL BBSK - GALATASARAY 0
11.11.2018 15:15 1EA2834 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor 2 ANADOLU EFES - TÜRK TELEKOM 0
11.11.2018 17:30 1EA2831 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu TİVİBU Spor 2 PINAR KARŞIYAKA - DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 0
11.11.2018 20:00 1EA2828 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor 2 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - FENERBAHÇE 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
17.11.2018 13:00 1EA2837 SAKARYA Sakarya Spor Salonu TİVİBU Spor 2 ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - TOFAŞ 0
17.11.2018 15:15 1EA2841 ANKARA Ankara Spor Salonu TİVİBU Spor 2 TÜRK TELEKOM - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
17.11.2018 17:30 1EA2838 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu TİVİBU Spor 2 BANVİT - PINAR KARŞIYAKA 0
17.11.2018 20:00 1EA2840 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor 2 GALATASARAY - AFYON BELEDİYESPOR 0
18.11.2018 13:00 1EA2839 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor 2 DARÜŞŞAFAKA TEKFEN - İSTANBUL BBSK 0
18.11.2018 15:15 1EA2843 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu TİVİBU Spor 2 GAZİANTEP BASKETBOL - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
18.11.2018 17:30 1EA2842 İSTANBUL Gazanfer Bilge TİVİBU Spor 2 AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - ANADOLU EFES 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
24.11.2018 13:00 1EA2850 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor 2 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
24.11.2018 15:15 1EA2846 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu TİVİBU Spor 2 İSTANBUL BBSK - BANVİT 0
24.11.2018 17:30 1EA2845 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu TİVİBU Spor 2 PINAR KARŞIYAKA - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
25.11.2018 13:00 1EA2851 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor 2 ANADOLU EFES - GAZİANTEP BASKETBOL 0
25.11.2018 15:15 1EA2848 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi TİVİBU Spor 2 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - GALATASARAY 0
25.11.2018 17:30 1EA2844 BURSA Tofaş Spor Salonu TİVİBU Spor 2 TOFAŞ - FENERBAHÇE 0
25.11.2018 20:00 1EA2847 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu TİVİBU Spor 2 AFYON BELEDİYESPOR - DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
04.12.2018 18:00 1EA2855 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor 2 DARÜŞŞAFAKA TEKFEN - GALATASARAY 0
04.12.2018 20:15 1EA2852 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu TİVİBU Spor 2 FENERBAHÇE - PINAR KARŞIYAKA 0
05.12.2018 18:00 1EA2853 SAKARYA Sakarya Spor Salonu TİVİBU Spor 2 ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - İSTANBUL BBSK 0
05.12.2018 18:00 1EA2856 ANKARA Ankara Spor Salonu TİVİBU Spor 2 TÜRK TELEKOM - TOFAŞ 0
05.12.2018 20:15 1EA2859 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor 2 ANADOLU EFES - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
05.12.2018 20:15 1EA2854 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu TİVİBU Spor 2 BANVİT - AFYON BELEDİYESPOR 0
06.12.2018 19:00 1EA2858 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu TİVİBU Spor 2 GAZİANTEP BASKETBOL - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
08.12.2018 13:00 1EA2864 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu TİVİBU Spor 2 PINAR KARŞIYAKA - TÜRK TELEKOM 0
08.12.2018 15:15 1EA2862 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor 2 GALATASARAY - BANVİT 0
08.12.2018 17:30 1EA2865 BURSA Tofaş Spor Salonu TİVİBU Spor 2 TOFAŞ - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
09.12.2018 15:15 1EA2863 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi TİVİBU Spor 2 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 0
09.12.2018 17:30 1EA2861 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu TİVİBU Spor 2 AFYON BELEDİYESPOR - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
09.12.2018 20:00 1EA2860 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu TİVİBU Spor 2 İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE 0
10.12.2018 19:00 1EA2867 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor 2 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - ANADOLU EFES 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
15.12.2018 13:00 1EA2868 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu TİVİBU Spor 2 FENERBAHÇE - AFYON BELEDİYESPOR 0
15.12.2018 15:15 1EA2875 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor 2 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
15.12.2018 17:30 1EA2873 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu TİVİBU Spor 2 GAZİANTEP BASKETBOL - TOFAŞ 0
15.12.2018 20:00 1EA2872 İSTANBUL Gazanfer Bilge TİVİBU Spor 2 AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - PINAR KARŞIYAKA 0
16.12.2018 13:00 1EA2870 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu TİVİBU Spor 2 BANVİT - DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 0
16.12.2018 15:15 1EA2869 SAKARYA Sakarya Spor Salonu TİVİBU Spor 2 ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - GALATASARAY 0
16.12.2018 17:30 1EA2871 ANKARA Ankara Spor Salonu TİVİBU Spor 2 TÜRK TELEKOM - İSTANBUL BBSK 0
1.Devre12.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
22.12.2018 13:00 1EA2878 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi TİVİBU Spor 2 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - BANVİT 0
22.12.2018 15:15 1EA2881 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu TİVİBU Spor 2 PINAR KARŞIYAKA - GAZİANTEP BASKETBOL 0
22.12.2018 17:30 1EA2880 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu TİVİBU Spor 2 İSTANBUL BBSK - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
23.12.2018 13:00 1EA2879 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu TİVİBU Spor 2 AFYON BELEDİYESPOR - TÜRK TELEKOM 0
23.12.2018 15:15 1EA2876 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor 2 GALATASARAY - FENERBAHÇE 0
23.12.2018 17:30 1EA2882 BURSA Tofaş Spor Salonu TİVİBU Spor 2 TOFAŞ - ANADOLU EFES 0
24.12.2018 20:00 1EA2877 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor 2 DARÜŞŞAFAKA TEKFEN - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
1.Devre13.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
28.12.2018 20:00 1EA2887 İSTANBUL Gazanfer Bilge TİVİBU Spor 2 AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - AFYON BELEDİYESPOR 0
29.12.2018 13:00 1EA2890 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor 2 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - TOFAŞ 0
29.12.2018 15:15 1EA2886 ANKARA Ankara Spor Salonu TİVİBU Spor 2 TÜRK TELEKOM - GALATASARAY 0
29.12.2018 17:30 1EA2885 SAKARYA Sakarya Spor Salonu TİVİBU Spor 2 ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - BANVİT 0
30.12.2018 13:00 1EA2888 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu TİVİBU Spor 2 GAZİANTEP BASKETBOL - İSTANBUL BBSK 0
30.12.2018 15:15 1EA2884 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu TİVİBU Spor 2 FENERBAHÇE - DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 0
30.12.2018 17:30 1EA2889 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor 2 ANADOLU EFES - PINAR KARŞIYAKA 0
1.Devre14.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
05.01.2019 13:00 1EA2893 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi TİVİBU Spor 2 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
05.01.2019 15:15 1EA2895 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor 2 GALATASARAY - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
05.01.2019 17:30 1EA2897 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu TİVİBU Spor 2 İSTANBUL BBSK - ANADOLU EFES 0
06.01.2019 13:00 1EA2896 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu TİVİBU Spor 2 AFYON BELEDİYESPOR - GAZİANTEP BASKETBOL 0
06.01.2019 15:15 1EA2898 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu TİVİBU Spor 2 PINAR KARŞIYAKA - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
06.01.2019 17:30 1EA2892 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu TİVİBU Spor 2 BANVİT - FENERBAHÇE 0
07.01.2019 20:00 1EA2894 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor 2 DARÜŞŞAFAKA TEKFEN - TÜRK TELEKOM 0
1.Devre15.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
12.01.2019 13:00 1EA2903 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu TİVİBU Spor 2 GAZİANTEP BASKETBOL - GALATASARAY 0
12.01.2019 15:15 1EA2907 BURSA Tofaş Spor Salonu TİVİBU Spor 2 TOFAŞ - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
12.01.2019 17:30 1EA2901 ANKARA Ankara Spor Salonu TİVİBU Spor 2 TÜRK TELEKOM - BANVİT 0
13.01.2019 13:00 1EA2900 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu TİVİBU Spor 2 FENERBAHÇE - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
13.01.2019 15:15 1EA2905 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor 2 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - İSTANBUL BBSK 0
13.01.2019 17:30 1EA2904 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor 2 ANADOLU EFES - AFYON BELEDİYESPOR 0
14.01.2019 20:00 1EA2902 İSTANBUL Gazanfer Bilge TİVİBU Spor 2 AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 0