Maçlar

1.Devre1.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
05.10.2018 19:00 1EA2793 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu TİVİBU Spor AFYON BELEDİYESPOR - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
06.10.2018 13:00 1EA2791 İSTANBUL Volkswagen Arena TİVİBU Spor DARÜŞŞAFAKA - GAZİANTEP BASKETBOL 0
06.10.2018 15:15 1EA2795 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu TİVİBU Spor PINAR KARŞIYAKA - TOFAŞ 0
06.10.2018 17:30 1EA2788 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu TİVİBU Spor FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
06.10.2018 20:00 1EA2794 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu TİVİBU Spor İSTANBUL BBSK - TRABZONSPOR 0
07.10.2018 13:00 1EA2789 SAKARYA Sakarya Spor Salonu TİVİBU Spor ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - TÜRK TELEKOM 0
07.10.2018 15:15 1EA2792 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor GALATASARAY - ANADOLU EFES 0
07.10.2018 17:30 1EA2790 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu TİVİBU Spor BANVİT - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
1.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
13.10.2018 13:00 1EA2803 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi TİVİBU Spor BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - PINAR KARŞIYAKA 0
13.10.2018 15:15 1EA2798 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu TİVİBU Spor GAZİANTEP BASKETBOL - BANVİT 0
13.10.2018 17:30 1EA2800 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - GALATASARAY 0
13.10.2018 20:00 1EA2802 BURSA Tofaş Spor Salonu TİVİBU Spor TOFAŞ - İSTANBUL BBSK 0
14.10.2018 13:00 1EA2797 İSTANBUL Gazanfer Bilge TİVİBU Spor AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
14.10.2018 15:15 1EA2796 ANKARA Ankara Spor Salonu TİVİBU Spor TÜRK TELEKOM - FENERBAHÇE 0
14.10.2018 17:30 1EA2801 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TİVİBU Spor TRABZONSPOR - AFYON BELEDİYESPOR 0
14.10.2018 20:00 1EA2799 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor ANADOLU EFES - DARÜŞŞAFAKA 0
1.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
20.10.2018 13:00 1EA2809 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu TİVİBU Spor AFYON BELEDİYESPOR - TOFAŞ 0
20.10.2018 15:15 1EA2805 SAKARYA Sakarya Spor Salonu TİVİBU Spor ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - GAZİANTEP BASKETBOL 0
20.10.2018 17:30 1EA2811 ANKARA Ankara Spor Salonu TİVİBU Spor TÜRK TELEKOM - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
20.10.2018 20:00 1EA2808 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor GALATASARAY - TRABZONSPOR 0
21.10.2018 15:15 1EA2810 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu TİVİBU Spor İSTANBUL BBSK - PINAR KARŞIYAKA 0
21.10.2018 17:30 1EA2806 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu TİVİBU Spor BANVİT - ANADOLU EFES 0
21.10.2018 20:00 1EA2804 İSTANBUL Gazanfer Bilge TİVİBU Spor AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - FENERBAHÇE 0
22.10.2018 20:00 1EA2807 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor DARÜŞŞAFAKA - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
1.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
26.10.2018 20:00 1EA2814 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu TİVİBU Spor BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - BANVİT 0
27.10.2018 13:00 1EA2818 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi TİVİBU Spor BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - İSTANBUL BBSK 0
27.10.2018 15:15 1EA2812 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu TİVİBU Spor GAZİANTEP BASKETBOL - FENERBAHÇE 0
27.10.2018 17:30 1EA2816 BURSA Tofaş Spor Salonu TİVİBU Spor TOFAŞ - GALATASARAY 0
28.10.2018 13:00 1EA2817 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu TİVİBU Spor PINAR KARŞIYAKA - AFYON BELEDİYESPOR 0
28.10.2018 15:15 1EA2819 İSTANBUL Gazanfer Bilge TİVİBU Spor AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - TÜRK TELEKOM 0
28.10.2018 17:30 1EA2813 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu TİVİBU Spor ANADOLU EFES - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
28.10.2018 20:00 1EA2815 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TİVİBU Spor TRABZONSPOR - DARÜŞŞAFAKA 0
1.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2820 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE - ANADOLU EFES 0
1EA2821 SAKARYA Sakarya Spor Salonu ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
1EA2822 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - TRABZONSPOR 0
1EA2823 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA - TOFAŞ 0
1EA2824 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY - PINAR KARŞIYAKA 0
1EA2825 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu AFYON BELEDİYESPOR - İSTANBUL BBSK 0
1EA2826 ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - GAZİANTEP BASKETBOL 0
1EA2827 İSTANBUL Gazanfer Bilge AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
1.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2828 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - FENERBAHÇE 0
1EA2829 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
1EA2830 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - BANVİT 0
1EA2831 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu PINAR KARŞIYAKA - DARÜŞŞAFAKA 0
1EA2832 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - GALATASARAY 0
1EA2833 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - AFYON BELEDİYESPOR 0
1EA2834 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu ANADOLU EFES - TÜRK TELEKOM 0
1EA2835 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2836 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE - TRABZONSPOR 0
1EA2837 SAKARYA Sakarya Spor Salonu ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - TOFAŞ 0
1EA2838 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - PINAR KARŞIYAKA 0
1EA2839 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA - İSTANBUL BBSK 0
1EA2840 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY - AFYON BELEDİYESPOR 0
1EA2841 ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
1EA2842 İSTANBUL Gazanfer Bilge AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - ANADOLU EFES 0
1EA2843 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2844 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - FENERBAHÇE 0
1EA2845 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu PINAR KARŞIYAKA - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
1EA2846 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - BANVİT 0
1EA2847 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu AFYON BELEDİYESPOR - DARÜŞŞAFAKA 0
1EA2848 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - GALATASARAY 0
1EA2849 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - TÜRK TELEKOM 0
1EA2850 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
1EA2851 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu ANADOLU EFES - GAZİANTEP BASKETBOL 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2852 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE - PINAR KARŞIYAKA 0
1EA2853 SAKARYA Sakarya Spor Salonu ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - İSTANBUL BBSK 0
1EA2854 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - AFYON BELEDİYESPOR 0
1EA2855 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA - GALATASARAY 0
1EA2856 ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - TOFAŞ 0
1EA2857 İSTANBUL Gazanfer Bilge AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - TRABZONSPOR 0
1EA2858 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
1EA2859 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu ANADOLU EFES - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2860 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE 0
1EA2861 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu AFYON BELEDİYESPOR - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
1EA2862 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY - BANVİT 0
1EA2863 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - DARÜŞŞAFAKA 0
1EA2864 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu PINAR KARŞIYAKA - TÜRK TELEKOM 0
1EA2865 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
1EA2866 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - GAZİANTEP BASKETBOL 0
1EA2867 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - ANADOLU EFES 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2868 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE - AFYON BELEDİYESPOR 0
1EA2869 SAKARYA Sakarya Spor Salonu ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - GALATASARAY 0
1EA2870 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - DARÜŞŞAFAKA 0
1EA2871 ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - İSTANBUL BBSK 0
1EA2872 İSTANBUL Gazanfer Bilge AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - PINAR KARŞIYAKA 0
1EA2873 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - TOFAŞ 0
1EA2874 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu ANADOLU EFES - TRABZONSPOR 0
1EA2875 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
1.Devre12.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2876 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY - FENERBAHÇE 0
1EA2877 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
1EA2878 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - BANVİT 0
1EA2879 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu AFYON BELEDİYESPOR - TÜRK TELEKOM 0
1EA2880 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
1EA2881 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu PINAR KARŞIYAKA - GAZİANTEP BASKETBOL 0
1EA2882 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - ANADOLU EFES 0
1EA2883 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
1.Devre13.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2884 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE - DARÜŞŞAFAKA 0
1EA2885 SAKARYA Sakarya Spor Salonu ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL - BANVİT 0
1EA2886 ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - GALATASARAY 0
1EA2887 İSTANBUL Gazanfer Bilge AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - AFYON BELEDİYESPOR 0
1EA2888 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - İSTANBUL BBSK 0
1EA2889 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu ANADOLU EFES - PINAR KARŞIYAKA 0
1EA2890 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - TOFAŞ 0
1EA2891 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
1.Devre14.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2892 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - FENERBAHÇE 0
1EA2893 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
1EA2894 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu DARÜŞŞAFAKA - TÜRK TELEKOM 0
1EA2895 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY - AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 0
1EA2896 AFYONKARAHİSAR Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu AFYON BELEDİYESPOR - GAZİANTEP BASKETBOL 0
1EA2897 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - ANADOLU EFES 0
1EA2898 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu PINAR KARŞIYAKA - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 0
1EA2899 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - TRABZONSPOR 0
1.Devre15.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2900 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE - ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BASKETBOL 0
1EA2901 ANKARA Ankara Spor Salonu TÜRK TELEKOM - BANVİT 0
1EA2902 İSTANBUL Gazanfer Bilge AREL ÜNİVERSİTESİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL - DARÜŞŞAFAKA 0
1EA2903 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - GALATASARAY 0
1EA2904 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu ANADOLU EFES - AFYON BELEDİYESPOR 0
1EA2905 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu BAHÇEŞEHİR KOLEJİ - İSTANBUL BBSK 0
1EA2906 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - PINAR KARŞIYAKA 0
1EA2907 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0