Maçlar

1.Devre1.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
07.10.2017 13:00 1EA2524 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beINSports3 FENERBAHÇE DOĞUŞ 80 - 63 BANVİT 0
07.10.2017 15:15 1EA2523 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu beINSports3 ESKİŞEHİR BASKET 80 - 76 İSTANBUL BBSK 0
07.10.2017 17:00 1EA2526 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu NTV SPOR GALATASARAY ODEABANK 82 - 58 GAZİANTEP BASKETBOL 0
07.10.2017 20:15 1EA2519 BURSA Tofaş Spor Salonu beINSports3 TOFAŞ 97 - 81 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
08.10.2017 13:00 1EA2520 GİRESUN 19 Eylül S.S. beINSports3 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 64 - 61 MURATBEY UŞAK 0
08.10.2017 15:15 1EA2521 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu NTV SPOR TRABZONSPOR 71 - 82 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
08.10.2017 17:00 1EA2522 İSTANBUL Gazanfer Bilge beINSports3 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 71 - 64 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
08.10.2017 19:30 1EA2525 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu beINSports3 PINAR KARŞIYAKA 92 - 85 ANADOLU EFES 0
1.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
14.10.2017 13:00 1EA2528 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi beINSports3 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 91 - 94 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
14.10.2017 15:15 1EA2533 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu beINSports3 GAZİANTEP BASKETBOL 74 - 73 PINAR KARŞIYAKA 0
14.10.2017 17:00 1EA2530 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu NTV SPOR İSTANBUL BBSK 82 - 70 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 0
14.10.2017 20:15 1EA2527 UŞAK Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu beINSports3 MURATBEY UŞAK 73 - 86 TOFAŞ 0
15.10.2017 13:00 1EA2529 SAKARYA Sakarya Spor Salonu beINSports3 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 87 - 82 TRABZONSPOR 0
15.10.2017 15:15 1EA2534 İSTANBUL Volkswagen Arena NTV SPOR DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 69 - 67 GALATASARAY ODEABANK 0
15.10.2017 17:00 1EA2532 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu beINSports3 ANADOLU EFES 84 - 80 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
15.10.2017 19:30 1EA2531 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu beINSports3 BANVİT 55 - 58 ESKİŞEHİR BASKET 0
1.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
21.10.2017 13:00 1EA2542 UŞAK Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu beINSports3 MURATBEY UŞAK 84 - 80 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
21.10.2017 15:15 1EA2541 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu beINSports3 PINAR KARŞIYAKA 75 - 91 GALATASARAY ODEABANK 0
21.10.2017 17:00 1EA2535 BURSA Tofaş Spor Salonu NTV SPOR TOFAŞ 83 - 79 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
21.10.2017 20:15 1EA2538 İSTANBUL Gazanfer Bilge beINSports3 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 82 - 84 BANVİT 0
22.10.2017 13:00 1EA2536 GİRESUN 19 Eylül S.S. beINSports3 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 79 - 86 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
22.10.2017 15:15 1EA2540 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu NTV SPOR FENERBAHÇE DOĞUŞ 96 - 71 GAZİANTEP BASKETBOL 0
22.10.2017 17:00 1EA2537 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu beINSports3 TRABZONSPOR 111 - 93 İSTANBUL BBSK 0
23.10.2017 19:00 1EA2539 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu beINSports3 ESKİŞEHİR BASKET 84 - 86 ANADOLU EFES 0
1.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
28.10.2017 13:00 1EA2545 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu beINSports3 BANVİT 75 - 72 TRABZONSPOR 0
28.10.2017 15:15 1EA2550 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi NTV SPOR BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 77 - 70 MURATBEY UŞAK 0
28.10.2017 20:15 1EA2547 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu beINSports3 GAZİANTEP BASKETBOL 118 - 119 ESKİŞEHİR BASKET 0
29.10.2017 13:00 1EA2549 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu beINSports3 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 78 - 63 PINAR KARŞIYAKA 0
29.10.2017 15:15 1EA2543 SAKARYA Sakarya Spor Salonu NTV SPOR SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 74 - 86 TOFAŞ 0
29.10.2017 17:00 1EA2548 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu beINSports3 GALATASARAY ODEABANK 62 - 83 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
29.10.2017 19:30 1EA2544 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu beINSports3 İSTANBUL BBSK 99 - 87 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
30.10.2017 19:00 1EA2546 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu beINSports3 ANADOLU EFES 94 - 75 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 0
1.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
04.11.2017 13:00 1EA2558 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi beINSports3 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 88 - 84 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
04.11.2017 15:15 1EA2555 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu beINSports3 ESKİŞEHİR BASKET 70 - 64 GALATASARAY ODEABANK 0
04.11.2017 17:00 1EA2554 İSTANBUL Gazanfer Bilge NTV SPOR DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 98 - 78 GAZİANTEP BASKETBOL 0
04.11.2017 20:15 1EA2551 BURSA Tofaş Spor Salonu beINSports3 TOFAŞ 89 - 85 İSTANBUL BBSK 0
05.11.2017 13:00 1EA2552 GİRESUN 19 Eylül S.S. beINSports3 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 76 - 81 BANVİT 0
05.11.2017 15:15 1EA2556 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu NTV SPOR FENERBAHÇE DOĞUŞ 97 - 71 PINAR KARŞIYAKA 0
05.11.2017 17:00 1EA2557 UŞAK Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu beINSports3 MURATBEY UŞAK 69 - 81 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
06.11.2017 19:00 1EA2553 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu beINSports3 TRABZONSPOR 89 - 96 ANADOLU EFES 0
1.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
11.11.2017 13:00 1EA2561 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu beINSports3 GAZİANTEP BASKETBOL 84 - 95 TRABZONSPOR 0
11.11.2017 15:15 1EA2559 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu beINSports3 BANVİT 64 - 70 TOFAŞ 0
11.11.2017 17:00 1EA2562 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu NTV SPOR GALATASARAY ODEABANK 98 - 71 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 0
11.11.2017 20:15 1EA2566 SAKARYA Sakarya Spor Salonu beINSports3 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 69 - 75 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
12.11.2017 13:00 1EA2565 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu beINSports3 İSTANBUL BBSK 77 - 73 MURATBEY UŞAK 0
12.11.2017 15:15 1EA2560 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu NTV SPOR ANADOLU EFES 97 - 93 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
12.11.2017 17:00 1EA2564 İSTANBUL Volkswagen Arena beINSports3 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 84 - 78 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
12.11.2017 19:30 1EA2563 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu beINSports3 PINAR KARŞIYAKA 70 - 74 ESKİŞEHİR BASKET 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
18.11.2017 13:00 1EA2573 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi beINSports3 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 94 - 83 İSTANBUL BBSK 0
18.11.2017 15:15 1EA2569 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu beINSports3 TRABZONSPOR 103 - 82 GALATASARAY ODEABANK 0
18.11.2017 17:00 1EA2574 SAKARYA Sakarya Spor Salonu NTV SPOR SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 55 - 66 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
18.11.2017 20:15 1EA2570 İSTANBUL Gazanfer Bilge beINSports3 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 77 - 70 PINAR KARŞIYAKA 0
19.11.2017 13:00 1EA2568 GİRESUN 19 Eylül S.S. beINSports3 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 91 - 84 GAZİANTEP BASKETBOL 0
19.11.2017 15:15 1EA2571 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu NTV SPOR ESKİŞEHİR BASKET 66 - 85 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
19.11.2017 17:00 1EA2567 BURSA Tofaş Spor Salonu beINSports3 TOFAŞ 80 - 69 ANADOLU EFES 0
19.11.2017 19:30 1EA2572 UŞAK Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu beINSports3 MURATBEY UŞAK 71 - 89 BANVİT 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
28.11.2017 18:00 1EA2580 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu beINSports3 ANADOLU EFES 97 - 84 MURATBEY UŞAK 0
28.11.2017 20:15 1EA2578 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beINSports3 FENERBAHÇE DOĞUŞ 82 - 59 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 0
29.11.2017 18:00 1EA2575 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu beINSports4 GAZİANTEP BASKETBOL 69 - 87 TOFAŞ 0
29.11.2017 18:00 1EA2576 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu beINSports3 GALATASARAY ODEABANK 106 - 84 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
29.11.2017 20:15 1EA2579 İSTANBUL Volkswagen Arena NTV SPOR DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 90 - 83 ESKİŞEHİR BASKET 0
29.11.2017 20:15 1EA2582 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu beINSports4 İSTANBUL BBSK 58 - 69 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
30.11.2017 18:00 1EA2577 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu beINSports3 PINAR KARŞIYAKA 79 - 78 TRABZONSPOR 0
30.11.2017 20:15 1EA2581 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu NTV SPOR BANVİT 83 - 87 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
02.12.2017 13:00 1EA2586 İSTANBUL Gazanfer Bilge beINSports3 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 72 - 79 ESKİŞEHİR BASKET 0
02.12.2017 15:15 1EA2587 UŞAK Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu beINSports3 MURATBEY UŞAK 67 - 75 GAZİANTEP BASKETBOL 0
02.12.2017 15:15 1EA2590 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu NTV SPOR İSTANBUL BBSK 75 - 72 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
02.12.2017 20:15 1EA2583 BURSA Tofaş Spor Salonu beINSports3 TOFAŞ 97 - 90 GALATASARAY ODEABANK 0
03.12.2017 13:00 1EA2589 SAKARYA Sakarya Spor Salonu beINSports3 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 81 - 76 BANVİT 0
03.12.2017 15:15 1EA2585 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu NTV SPOR TRABZONSPOR 90 - 119 FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
03.12.2017 17:00 1EA2584 GİRESUN 19 Eylül S.S. beINSports3 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 94 - 79 PINAR KARŞIYAKA 0
03.12.2017 19:30 1EA2588 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi beINSports3 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 67 - 64 ANADOLU EFES 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
09.12.2017 13:00 1EA2595 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu NTV SPOR GALATASARAY ODEABANK 87 - 81 MURATBEY UŞAK 0
09.12.2017 15:15 1EA2594 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu beINSports3 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 75 - 57 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 0
09.12.2017 17:00 1EA2596 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu NTV SPOR GAZİANTEP BASKETBOL 62 - 69 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
09.12.2017 20:15 1EA2591 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu beINSports3 PINAR KARŞIYAKA 80 - 84 TOFAŞ 0
10.12.2017 13:00 1EA2593 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu beINSports3 ESKİŞEHİR BASKET 90 - 72 TRABZONSPOR 0
10.12.2017 15:15 1EA2598 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu beINSports3 BANVİT 69 - 72 İSTANBUL BBSK 0
10.12.2017 19:30 1EA2592 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beINSports3 FENERBAHÇE DOĞUŞ 85 - 72 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
11.12.2017 19:00 1EA2597 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu beINSports3 ANADOLU EFES - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
16.12.2017 13:00 1EA2603 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi beINSports3 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - GALATASARAY ODEABANK 0
16.12.2017 15:15 1EA2601 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu beINSports3 TRABZONSPOR - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 0
16.12.2017 17:00 1EA2604 SAKARYA Sakarya Spor Salonu NTV SPOR SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL - GAZİANTEP BASKETBOL 0
16.12.2017 20:15 1EA2606 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu beINSports3 BANVİT - DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
17.12.2017 13:00 1EA2602 UŞAK Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu beINSports3 MURATBEY UŞAK - PINAR KARŞIYAKA 0
17.12.2017 15:15 1EA2599 BURSA Tofaş Spor Salonu NTV SPOR TOFAŞ - FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
17.12.2017 17:00 1EA2600 GİRESUN 19 Eylül S.S. beINSports3 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - ESKİŞEHİR BASKET 0
17.12.2017 19:30 1EA2605 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu beINSports3 İSTANBUL BBSK - ANADOLU EFES 0
1.Devre12.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
23.12.2017 13:00 1EA2609 İSTANBUL Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu beINSports3 DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL - TRABZONSPOR 0
23.12.2017 15:15 1EA2613 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu beINSports3 GAZİANTEP BASKETBOL - İSTANBUL BBSK 0
23.12.2017 17:00 1EA2612 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu NTV SPOR GALATASARAY ODEABANK - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
23.12.2017 20:15 1EA2607 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu beINSports3 ESKİŞEHİR BASKET - TOFAŞ 0
24.12.2017 13:00 1EA2610 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu NTV SPOR FENERBAHÇE DOĞUŞ - MURATBEY UŞAK 0
24.12.2017 17:00 1EA2608 İSTANBUL Gazanfer Bilge beINSports3 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
24.12.2017 19:30 1EA2611 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu beINSports3 PINAR KARŞIYAKA - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
25.12.2017 19:00 1EA2614 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu beINSports3 ANADOLU EFES - BANVİT 0
1.Devre13.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
30.12.2017 00:00 1EA2619 SAKARYA Sakarya Spor Salonu beINSports3 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL - PINAR KARŞIYAKA 0
30.12.2017 15:15 1EA2617 UŞAK Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu MURATBEY UŞAK - ESKİŞEHİR BASKET 0
30.12.2017 17:00 1EA2620 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu NTV SPOR İSTANBUL BBSK - GALATASARAY ODEABANK 0
30.12.2017 20:15 1EA2615 BURSA Tofaş Spor Salonu beINSports3 TOFAŞ - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 0
31.12.2017 13:00 1EA2618 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi beINSports3 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
31.12.2017 15:15 1EA2621 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu beINSports3 BANVİT - GAZİANTEP BASKETBOL 0
31.12.2017 17:00 1EA2622 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu NTV SPOR ANADOLU EFES - DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0
31.12.2017 19:30 1EA2616 GİRESUN 19 Eylül S.S. beINSports3 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - TRABZONSPOR 0
1.Devre14.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2623 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - TOFAŞ 0
1EA2624 İSTANBUL Volkswagen Arena DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
1EA2625 İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE - MURATBEY UŞAK 0
1EA2626 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
1EA2627 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE DOĞUŞ - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL 0
1EA2628 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu PINAR KARŞIYAKA - İSTANBUL BBSK 0
1EA2629 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu GALATASARAY ODEABANK - BANVİT 0
1EA2630 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - ANADOLU EFES 0
1.Devre15.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
1EA2631 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
1EA2632 UŞAK Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu MURATBEY UŞAK - TRABZONSPOR 0
1EA2633 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 0
1EA2634 SAKARYA Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL - ESKİŞEHİR BASKET 0
1EA2635 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE DOĞUŞ 0
1EA2636 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - PINAR KARŞIYAKA 0
1EA2637 İSTANBUL Sinan Erdem Spor Salonu ANADOLU EFES - GALATASARAY ODEABANK 0
1EA2638 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL 0