Maçlar

2.Devre16.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
28.01.2017 15:30 1EA2377 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi NTV SPOR BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 93 - 52 HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER 0
28.01.2017 17:00 1EA2374 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu TBFTV GAZİANTEP BASKETBOL 78 - 71 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
28.01.2017 18:00 1EA2370 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TBFTV TRABZONSPOR MEDICAL PARK 83 - 75 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 0
29.01.2017 13:00 1EA2376 İSTANBUL Ülker Sports Arena beINSports3 FENERBAHÇE 98 - 89 MURATBEY UŞAK 0
29.01.2017 16:00 1EA2371 BALIKESİR Balıkesir Yeni Spor Salonu beINSports3 BEST BALIKESİR 72 - 78 GALATASARAY ODEABANK 0
29.01.2017 19:00 1EA2373 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu NTV SPOR BANVİT 104 - 109 PINAR KARŞIYAKA 0
30.01.2017 19:00 1EA2372 BURSA Tofaş Spor Salonu NTV SPOR TOFAŞ 83 - 66 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 0
30.01.2017 20:00 1EA2375 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu beINSports3 ANADOLU EFES 106 - 67 İSTANBUL BBSK 0
2.Devre17.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
04.02.2017 16:00 1EA2384 UŞAK Uşak Universitesi beINSports3 MURATBEY UŞAK 66 - 84 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
04.02.2017 17:00 1EA2378 İSTANBUL Gazanfer Bilge TBFTV DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 92 - 100 BEST BALIKESİR 0
04.02.2017 18:00 1EA2381 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu TBFTV PINAR KARŞIYAKA 79 - 92 GAZİANTEP BASKETBOL 0
04.02.2017 18:30 1EA2382 GİRESUN 19 Eylül S.S. beINSports3 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 81 - 80 TRABZONSPOR MEDICAL PARK 0
05.02.2017 15:30 1EA2383 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu NTV SPOR İSTANBUL BBSK 69 - 76 FENERBAHÇE 0
05.02.2017 16:00 1EA2385 ANKARA Ankara Spor Salonu beINSports3 HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER 72 - 74 ANADOLU EFES 0
05.02.2017 18:00 1EA2380 İSTANBUL Volkswagen Arena NTV SPOR DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 70 - 76 BANVİT 0
06.02.2017 20:00 1EA2379 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu beINSports3 GALATASARAY ODEABANK 82 - 73 TOFAŞ 0
2.Devre18.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
11.02.2017 14:00 1EA2391 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi beINSports3 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 86 - 73 İSTANBUL BBSK 0
11.02.2017 16:00 1EA2392 ANKARA Ankara Spor Salonu TBFTV HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER 90 - 84 MURATBEY UŞAK 0
11.02.2017 17:00 1EA2386 BURSA Tofaş Spor Salonu TBFTV TOFAŞ 73 - 69 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 0
11.02.2017 18:00 1EA2389 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TBFTV TRABZONSPOR MEDICAL PARK 78 - 74 PINAR KARŞIYAKA 0
12.02.2017 17:00 1EA2393 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu NTV SPOR ANADOLU EFES 95 - 67 BEST BALIKESİR 0
12.02.2017 19:00 1EA2390 İSTANBUL Ülker Sports Arena NTV SPOR FENERBAHÇE 76 - 65 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
13.02.2017 18:00 1EA2388 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu beINSports3 GAZİANTEP BASKETBOL 85 - 89 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 0
13.02.2017 20:00 1EA2387 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu beINSports3 BANVİT 79 - 64 GALATASARAY ODEABANK 0
2.Devre19.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
25.02.2017 16:00 1EA2398 GİRESUN 19 Eylül S.S. beINSports3 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 62 - 82 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
25.02.2017 16:00 1EA2399 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu TBFTV İSTANBUL BBSK 100 - 81 HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER 0
25.02.2017 17:00 1EA2394 İSTANBUL Gazanfer Bilge TBFTV DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 65 - 89 BANVİT 0
25.02.2017 18:00 1EA2401 BALIKESİR Balıkesir Yeni Spor Salonu TBFTV BEST BALIKESİR 81 - 86 TOFAŞ 0
26.02.2017 16:00 1EA2397 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu beINSports3 PINAR KARŞIYAKA 73 - 85 FENERBAHÇE 0
26.02.2017 18:00 1EA2395 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu NTV SPOR GALATASARAY ODEABANK 66 - 79 GAZİANTEP BASKETBOL 0
27.02.2017 18:00 1EA2400 UŞAK Uşak Universitesi beINSports3 MURATBEY UŞAK 78 - 80 ANADOLU EFES 0
27.02.2017 20:00 1EA2396 İSTANBUL Volkswagen Arena NTV SPOR DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 82 - 79 TRABZONSPOR MEDICAL PARK 0
2.Devre20.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
04.03.2017 14:00 1EA2405 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi beINSports3 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 86 - 81 PINAR KARŞIYAKA 0
04.03.2017 15:00 1EA2406 ANKARA TOBB ETÜ Spor Salonu TBFTV HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER 90 - 78 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
04.03.2017 16:00 1EA2408 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu TBFTV BANVİT 79 - 73 BEST BALIKESİR 0
04.03.2017 17:00 1EA2402 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu TBFTV GAZİANTEP BASKETBOL 78 - 67 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 0
05.03.2017 15:00 1EA2407 UŞAK Uşak Universitesi beINSports3 MURATBEY UŞAK 80 - 68 İSTANBUL BBSK 0
05.03.2017 18:00 1EA2403 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu NTV SPOR TRABZONSPOR MEDICAL PARK 73 - 80 GALATASARAY ODEABANK 0
06.03.2017 18:30 1EA2409 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu NTV SPOR ANADOLU EFES 81 - 58 TOFAŞ 0
06.03.2017 20:30 1EA2404 İSTANBUL Ülker Sports Arena beINSports3 FENERBAHÇE 79 - 76 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 0
2.Devre21.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
11.03.2017 16:00 1EA2417 BURSA Tofaş Spor Salonu beINSports3 TOFAŞ 88 - 83 BANVİT 0
11.03.2017 17:00 1EA2413 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu TBFTV PINAR KARŞIYAKA 84 - 80 HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER 0
11.03.2017 17:30 1EA2414 GİRESUN 19 Eylül S.S. TBFTV YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 109 - 100 MURATBEY UŞAK 0
11.03.2017 18:00 1EA2416 BALIKESİR Balıkesir Yeni Spor Salonu TBFTV BEST BALIKESİR 78 - 71 GAZİANTEP BASKETBOL 0
12.03.2017 16:00 1EA2411 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu beINSports3 GALATASARAY ODEABANK 75 - 79 FENERBAHÇE 0
12.03.2017 18:30 1EA2415 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu NTV SPOR İSTANBUL BBSK 96 - 78 TRABZONSPOR MEDICAL PARK 0
13.03.2017 18:00 1EA2410 İSTANBUL Gazanfer Bilge beINSports3 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 52 - 79 ANADOLU EFES 0
13.03.2017 20:00 1EA2412 İSTANBUL Volkswagen Arena NTV SPOR DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 71 - 68 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
2.Devre22.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
18.03.2017 15:00 1EA2423 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TBFTV TRABZONSPOR MEDICAL PARK 76 - 84 BEST BALIKESİR 0
18.03.2017 16:00 1EA2422 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu TBFTV İSTANBUL BBSK 89 - 83 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
18.03.2017 19:00 1EA2418 İSTANBUL Ülker Sports Arena NTV SPOR FENERBAHÇE 89 - 68 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 0
18.03.2017 20:00 1EA2425 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu beINSports3 ANADOLU EFES 83 - 74 BANVİT 0
19.03.2017 15:00 1EA2421 UŞAK Uşak Universitesi beINSports3 MURATBEY UŞAK 86 - 71 PINAR KARŞIYAKA 0
19.03.2017 16:00 1EA2424 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu NTV SPOR GAZİANTEP BASKETBOL 95 - 82 TOFAŞ 0
19.03.2017 18:00 1EA2420 ANKARA Ankara Spor Salonu NTV SPOR HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER 57 - 88 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 0
20.03.2017 20:00 1EA2419 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi beINSports3 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 90 - 84 GALATASARAY ODEABANK 0
2.Devre23.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
25.03.2017 16:00 1EA2432 BURSA Tofaş Spor Salonu beINSports3 TOFAŞ - TRABZONSPOR MEDICAL PARK 0
25.03.2017 18:00 1EA2429 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu beINSports3 PINAR KARŞIYAKA - İSTANBUL BBSK 0
25.03.2017 18:30 1EA2426 İSTANBUL Gazanfer Bilge NTV SPOR DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
26.03.2017 16:00 1EA2430 GİRESUN 19 Eylül S.S. beINSports3 YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - ANADOLU EFES 0
26.03.2017 16:00 1EA2433 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu NTV SPOR BANVİT - GAZİANTEP BASKETBOL 0
26.03.2017 18:00 1EA2431 BALIKESİR Balıkesir Yeni Spor Salonu beINSports3 BEST BALIKESİR - FENERBAHÇE 0
27.03.2017 19:00 1EA2428 İSTANBUL Volkswagen Arena NTV SPOR DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ - MURATBEY UŞAK 0
28.03.2017 17:00 1EA2427 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu beINSports3 GALATASARAY ODEABANK - HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER 0
2.Devre24.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
01.04.2017 14:00 1EA2438 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi beINSports3 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - BEST BALIKESİR 0
01.04.2017 17:30 1EA2437 GİRESUN 19 Eylül S.S. TBFTV YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - PINAR KARŞIYAKA 0
01.04.2017 18:00 1EA2440 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TBFTV TRABZONSPOR MEDICAL PARK - BANVİT 0
02.04.2017 15:00 1EA2436 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu beINSports3 İSTANBUL BBSK - DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 0
02.04.2017 15:00 1EA2434 ANKARA Ankara Spor Salonu TBFTV HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 0
02.04.2017 17:00 1EA2441 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu beINSports3 ANADOLU EFES - GAZİANTEP BASKETBOL 0
02.04.2017 19:00 1EA2439 İSTANBUL Ülker Sports Arena NTV SPOR FENERBAHÇE - TOFAŞ 0
03.04.2017 18:00 1EA2435 UŞAK Uşak Universitesi NTV SPOR MURATBEY UŞAK - GALATASARAY ODEABANK 0
2.Devre25.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
08.04.2017 15:00 1EA2447 BURSA Tofaş Spor Salonu beINSports3 TOFAŞ - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
08.04.2017 17:00 1EA2442 İSTANBUL Gazanfer Bilge TBFTV DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE - MURATBEY UŞAK 0
08.04.2017 17:00 1EA2449 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu NTV SPOR GAZİANTEP BASKETBOL - TRABZONSPOR MEDICAL PARK 0
08.04.2017 18:00 1EA2446 BALIKESİR Balıkesir Yeni Spor Salonu TBFTV BEST BALIKESİR - HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER 0
09.04.2017 15:00 1EA2448 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu beINSports3 BANVİT - FENERBAHÇE 0
09.04.2017 17:00 1EA2443 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu NTV SPOR GALATASARAY ODEABANK - İSTANBUL BBSK 0
10.04.2017 18:00 1EA2444 İSTANBUL Volkswagen Arena NTV SPOR DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
10.04.2017 19:30 1EA2445 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu beINSports3 PINAR KARŞIYAKA - ANADOLU EFES 0
2.Devre26.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
15.04.2017 00:00 1EA2450 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 0
15.04.2017 00:00 1EA2451 GİRESUN 19 Eylül S.S. YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - GALATASARAY ODEABANK 0
15.04.2017 00:00 1EA2452 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu PINAR KARŞIYAKA - DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 0
15.04.2017 00:00 1EA2453 UŞAK Uşak Universitesi MURATBEY UŞAK - BEST BALIKESİR 0
15.04.2017 00:00 1EA2454 ANKARA Ankara Spor Salonu HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER - TOFAŞ 0
15.04.2017 00:00 1EA2455 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - BANVİT 0
15.04.2017 00:00 1EA2456 İSTANBUL Ülker Sports Arena FENERBAHÇE - GAZİANTEP BASKETBOL 0
15.04.2017 00:00 1EA2457 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu ANADOLU EFES - TRABZONSPOR MEDICAL PARK 0
2.Devre27.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
22.04.2017 00:00 1EA2458 İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
22.04.2017 00:00 1EA2459 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu GALATASARAY ODEABANK - PINAR KARŞIYAKA 0
22.04.2017 00:00 1EA2460 İSTANBUL Volkswagen Arena DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ - ANADOLU EFES 0
22.04.2017 00:00 1EA2461 BALIKESİR Balıkesir Yeni Spor Salonu BEST BALIKESİR - İSTANBUL BBSK 0
22.04.2017 00:00 1EA2462 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - MURATBEY UŞAK 0
22.04.2017 00:00 1EA2463 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER 0
22.04.2017 00:00 1EA2464 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
22.04.2017 00:00 1EA2465 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR MEDICAL PARK - FENERBAHÇE 0
2.Devre28.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
29.04.2017 00:00 1EA2466 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu PINAR KARŞIYAKA - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 0
29.04.2017 00:00 1EA2467 İSTANBUL Volkswagen Arena DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ - GALATASARAY ODEABANK 0
29.04.2017 00:00 1EA2468 GİRESUN 19 Eylül S.S. YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - BEST BALIKESİR 0
29.04.2017 00:00 1EA2469 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - TOFAŞ 0
29.04.2017 00:00 1EA2470 UŞAK Uşak Universitesi MURATBEY UŞAK - BANVİT 0
29.04.2017 00:00 1EA2471 ANKARA Ankara Spor Salonu HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER - GAZİANTEP BASKETBOL 0
29.04.2017 00:00 1EA2472 İSTANBUL Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - TRABZONSPOR MEDICAL PARK 0
29.04.2017 00:00 1EA2473 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu ANADOLU EFES - FENERBAHÇE 0
2.Devre29.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
06.05.2017 00:00 1EA2474 İSTANBUL Gazanfer Bilge DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE - DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 0
06.05.2017 00:00 1EA2475 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu GALATASARAY ODEABANK - ANADOLU EFES 0
06.05.2017 00:00 1EA2476 BALIKESİR Balıkesir Yeni Spor Salonu BEST BALIKESİR - PINAR KARŞIYAKA 0
06.05.2017 00:00 1EA2477 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ - YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR 0
06.05.2017 00:00 1EA2478 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANVİT - İSTANBUL BBSK 0
06.05.2017 00:00 1EA2479 GAZİANTEP Karataş Şahinbey Spor Salonu GAZİANTEP BASKETBOL - MURATBEY UŞAK 0
06.05.2017 00:00 1EA2480 TRABZON Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR MEDICAL PARK - HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER 0
06.05.2017 00:00 1EA2481 İSTANBUL Ülker Sports Arena FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0
2.Devre30.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
13.05.2017 00:00 1EA2482 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu GALATASARAY ODEABANK - DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE 0
13.05.2017 00:00 1EA2483 İSTANBUL Volkswagen Arena DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ - BEST BALIKESİR 0
13.05.2017 00:00 1EA2484 İZMİR Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu PINAR KARŞIYAKA - TOFAŞ 0
13.05.2017 00:00 1EA2485 GİRESUN 19 Eylül S.S. YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR - BANVİT 0
13.05.2017 00:00 1EA2486 İSTANBUL Cebeci Spor Salonu İSTANBUL BBSK - GAZİANTEP BASKETBOL 0
13.05.2017 00:00 1EA2487 UŞAK Uşak Universitesi MURATBEY UŞAK - TRABZONSPOR MEDICAL PARK 0
13.05.2017 00:00 1EA2488 ANKARA Ankara Spor Salonu HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER - FENERBAHÇE 0
13.05.2017 00:00 1EA2489 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu ANADOLU EFES - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 0