All-Star

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin en görkemli organizasyonu olan Tahincioğlu All-Star 2018’in biletleri satışta. Bilet almak için tıkla
Hayalindeki takımı kurmak için tıkla
All-Star 2018 616x106
Biletlerin tamamen tükendiği, ve tüm gelirlerin şehit ve gazi ailelerine bağışlandığı oylamaya başlandığı günden itibaren 1 milyona yakın oy kullanılan All-Star 2017 gerçekleştirilen şovlar,dans gösterileri, yarışmalar ve All-Star maçı ile beklentileri fazlasıyla karşıladı.Kadrolar açıklandığı tarihte yurtiçi ve yurtdışında ses getirmeyi başaran All-Star 2017 yıldız oyuncuların katımları ile birlikte tam anlamıyla bir şölene dönüştü. Başladığı an itibariyle evlerindeki ve tribündeki basketbolseverlerin sosyal medya paylaşımları ile birlikte Twitter'ın en çok konuşulanları listesine girerek dijital platformlarda bir başka rekora imza attı. 4 saat kesintisiz yayın ile ekranlara gelen BSL All-Star 2017'de Hande Yener de devre arası şovuyla Ülker Sports Arena'yı dolduran taraftarları coşturdu.

allstar18
 allstar1211

Özellikle İstanbullu basketbolseverlerin yoğun ilgi gösterdiği, bununla birlikte birçok basketbolseverin de başka şehirlerden gelerek doldurdukları Ülker Sports Arena All-Star 2017'e ev sahipliği yaptı. Yıllardır basketbolseverler tarafından merakla beklenen ve yakından takip edilen All-Star bu seneki kadrosu ve şovları ile spor basını ve taraftarlar tarafından tam not aldı.
allstar15
 
allstar145
allstar1434
allstarcelebs
allstar2
allstar1