• YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR

  • Tescil İli :GİRESUN

  • Kuruluş Tarihi: 15.09.2006
  • Kuruluş Yeri: GİRESUN
  • Adres: Yeşil Giresun Belediye spor kulüp binası Hacısiyam Mah. Fatih cad. no 122
  • Telefon: 0454-2162836
  • Fax:
  • Web Sitesi: www.giresun.bel.tr

Takım Oyuncu Listesi

Ad Soyad Uyruğu Doğum Tarihi S R AS BL
İNANÇ KOÇ TÜRKİYE 1979 29 35 7 4 0
EMİRCAN KOŞUT TÜRKİYE 1995 174 109 26 13 22
EFE BEŞOK TÜRKİYE 1997 8 4 0 1 0
TANSU AKSOY TÜRKİYE 1996 7 2 0 0 0
SAMET GÜLEK TÜRKİYE 1998 0 1 3 0 0
ANTHONY GILL ABD 1992 432 207 27 18 15
MALCOLM ARMSTEAD ABD 1989 375 82 152 43 0
DOĞUŞ ÖZDEMİROĞLU TÜRKİYE 1996 180 85 53 40 5
ENES BERKAY TAŞKIRAN TÜRKİYE 1997 123 34 9 11 3
ÖMER UTKU AL TÜRKİYE 1998 10 8 16 4 0
DEYAN IVANOV BULGARİSTAN 1986 180 103 19 5 2
METİN TÜREN TÜRKİYE 1994 51 50 10 9 3

Takım Sayı Lideri

RICARDO LEDO

22 Maç/Ortalama 21,1

Takım Ribaund Lideri

ANTHONY GILL

30 Maç/Ortalama 6,9

Takım Asist Lideri

MALCOLM ARMSTEAD

29 Maç/Ortalama 5,24

Takım Blok Lideri

EMİRCAN KOŞUT

30 Maç/Ortalama 0,73

Takım Toplam İstatistik

FN Oyuncu M SY 2SY % 3SY % SA % HR SR TR AS BL TK FA
2 MALCOLM RAY ARMSTEAD 29 16:08:27 375 97/207 46,8 47/158 29,7 40/51 78,4 15 67 82 152 0 43 83 74
4 ÖMER UTKU AL 11 01:11:59 10 2/6 33,3 2/7 28,5 0/0 0 2 6 8 16 0 4 4 10
6 SAMET GÜLEK 5 00:11:29 0 0/0 0 0/4 0 0/0 0 0 1 1 3 0 0 1 0
7 ENES BERKAY TAŞKIRAN 28 06:22:08 123 35/65 53,8 16/42 38,0 5/10 50,0 11 23 34 9 3 11 23 61
9 EMİRCAN KOŞUT 30 09:31:37 174 66/120 55,0 8/41 19,5 18/42 42,8 36 73 109 26 22 13 27 70
12 İNANÇ KOÇ 15 02:47:50 29 9/17 52,9 3/11 27,2 2/4 50,0 12 23 35 7 0 4 9 22
13 OKBEN ULUBAY 15 08:29:06 194 24/52 46,1 39/85 45,8 29/37 78,3 4 51 55 46 4 24 37 40
17 METİN TÜREN 14 04:18:15 51 7/13 53,8 11/33 33,3 4/8 50,0 15 35 50 10 3 9 5 29
18 DOĞUŞ ÖZDEMİROĞLU 30 09:36:37 180 21/56 37,5 30/107 28,0 48/72 66,6 20 65 85 53 5 40 49 102
23 TOURE AHMAD KHALID MURRY 6 02:16:16 50 12/29 41,3 5/19 26,3 11/14 78,5 7 15 22 18 1 7 12 11
24 RASID MAHALBASIC 9 03:14:24 101 40/56 71,4 1/3 33,3 18/23 78,2 13 40 53 8 2 11 20 31
28 TANSU AKSOY 8 00:23:31 7 2/5 40,0 1/3 33,3 0/0 0 0 2 2 0 0 0 4 3
33 ANTHONY REMERAL GILL II 30 15:23:44 432 147/212 69,3 20/43 46,5 78/102 76,4 78 129 207 27 15 18 54 83
34 OSMAN GÖKHAN ŞİRİN 1 00:09:40 3 0/1 0 1/1 100 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
35 EFE BEŞOK 10 00:32:36 8 2/5 40,0 1/7 14,2 1/2 50,0 2 2 4 0 0 1 2 8
44 DEYAN TOSHKOV IVANOV 18 07:53:22 180 41/88 46,5 15/35 42,8 53/70 75,7 51 52 103 19 2 5 32 48
99 RICARDO JULIO LEDO 22 13:08:59 466 86/198 43,4 68/191 35,6 90/110 81,8 29 109 138 61 2 30 90 58
#. Takım 44 58 102 0 0 3 11 5
2383 591/1130 52,3 268/790 33,9 397/545 72,8 339 751 1090 455 59 223 463 657

Takım Ortalama İstatistik

FN Oyuncu M SY 2SY % 3SY % SA % HR SR TR AS BL TK FA
2 MALCOLM RAY ARMSTEAD 29 00:33:23 12,9 3,34/7,13 46,8 1,6/5,44 29,7 1,37/1,75 78,4 0,51 2,31 2,82 5,24 0 1,48 2,86 2,55
4 ÖMER UTKU AL 11 00:06:32 0,9 0,18/0,54 33,3 0,1/0,63 28,5 0/0 0 0,18 0,54 0,72 1,45 0 0,36 0,36 0,9
6 SAMET GÜLEK 5 00:02:17 0 0/0 0 0/0,8 0 0/0 0 0 0,2 0,2 0,6 0 0 0,2 0
7 ENES BERKAY TAŞKIRAN 28 00:13:38 4,39 1,25/2,32 53,8 0,5/1,5 38,0 0,17/0,35 50,0 0,39 0,82 1,21 0,32 0,1 0,39 0,82 2,17
9 EMİRCAN KOŞUT 30 00:19:03 5,8 2,2/4 55,0 0,2/1,36 19,5 0,6/1,4 42,8 1,2 2,43 3,63 0,86 0,73 0,43 0,9 2,33
12 İNANÇ KOÇ 15 00:11:11 1,93 0,6/1,13 52,9 0,2/0,73 27,2 0,13/0,26 50,0 0,8 1,53 2,33 0,46 0 0,26 0,6 1,46
13 OKBEN ULUBAY 15 00:33:56 12,9 1,6/3,46 46,1 2,6/5,66 45,8 1,93/2,46 78,3 0,26 3,4 3,66 3,06 0,26 1,6 2,46 2,66
17 METİN TÜREN 14 00:18:26 3,64 0,5/0,92 53,8 0,7/2,35 33,3 0,28/0,57 50,0 1,07 2,5 3,57 0,71 0,21 0,64 0,35 2,07
18 DOĞUŞ ÖZDEMİROĞLU 30 00:19:13 6 0,7/1,86 37,5 1/3,56 28,0 1,6/2,4 66,6 0,66 2,16 2,83 1,76 0,16 1,33 1,63 3,4
23 TOURE AHMAD KHALID MURRY 6 00:22:42 8,33 2/4,83 41,3 0,8/3,16 26,3 1,83/2,33 78,5 1,16 2,5 3,66 3 0,16 1,16 2 1,83
24 RASID MAHALBASIC 9 00:21:36 11,2 4,44/6,22 71,4 0,1/0,33 33,3 2/2,55 78,2 1,44 4,44 5,88 0,88 0,22 1,22 2,22 3,44
28 TANSU AKSOY 8 00:02:56 0,87 0,25/0,62 40,0 0,1/0,37 33,3 0/0 0 0 0,25 0,25 0 0 0 0,5 0,37
33 ANTHONY REMERAL GILL II 30 00:30:47 14,4 4,9/7,06 69,3 0,6/1,43 46,5 2,6/3,4 76,4 2,6 4,3 6,9 0,9 0,5 0,6 1,8 2,76
34 OSMAN GÖKHAN ŞİRİN 1 00:09:40 3 0/1 0 1/1 100 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
35 EFE BEŞOK 10 00:03:15 0,8 0,2/0,5 40,0 0,1/0,7 14,2 0,1/0,2 50,0 0,2 0,2 0,4 0 0 0,1 0,2 0,8
44 DEYAN TOSHKOV IVANOV 18 00:26:17 10 2,27/4,88 46,5 0,8/1,94 42,8 2,94/3,88 75,7 2,83 2,88 5,72 1,05 0,11 0,27 1,77 2,66
99 RICARDO JULIO LEDO 22 00:35:51 21,1 3,9/9 43,4 3/8,68 35,6 4,09/5 81,8 1,31 4,95 6,27 2,77 0,09 1,36 4,09 2,63
#. Takım 1,46 1,93 3,4 0 0 0,1 0,36 0,16
79,4 19,7/37,6 52,3 8,93/26,3 33,9 13,2/18,1 72,8 11,3 25 36,3 15,1 1,96 7,43 15,4 21,9

Maçlar ve Sonuçlar

Tarih Gün Devre/Hafta A Takımı Skor B Takımı Uzatma
08.10.2016 18:00Cumartesi1.Devre 01.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR9285GAZİANTEP BASKETBOL0
15.10.2016 18:00Cumartesi1.Devre 02.Hafta ProgramıTRABZONSPOR MEDICAL PARK8589YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR1
23.10.2016 19:00Pazar1.Devre 03.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR6172FENERBAHÇE0
29.10.2016 19:00Cumartesi1.Devre 04.Hafta ProgramıBEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN7759YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
05.11.2016 16:30Cumartesi1.Devre 05.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR10777HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER0
12.11.2016 16:00Cumartesi1.Devre 06.Hafta ProgramıMURATBEY UŞAK7986YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
19.11.2016 17:30Cumartesi1.Devre 07.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR8267İSTANBUL BBSK0
27.11.2016 19:00Pazar1.Devre 08.Hafta ProgramıANADOLU EFES8275YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
03.12.2016 17:00Cumartesi1.Devre 09.Hafta ProgramıPINAR KARŞIYAKA8058YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
12.12.2016 18:00Pazartesi1.Devre 10.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR6180DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
18.12.2016 15:00Pazar1.Devre 11.Hafta ProgramıGALATASARAY ODEABANK8074YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
24.12.2016 17:30Cumartesi1.Devre 12.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR10072DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE0
30.12.2016 19:00Cuma1.Devre 13.Hafta ProgramıBEST BALIKESİR8176YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
07.01.2017 17:30Cumartesi1.Devre 14.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR8479TOFAŞ1
22.01.2017 16:00Pazar1.Devre 15.Hafta ProgramıBANVİT9171YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
28.01.2017 17:00Cumartesi2.Devre 16.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOL7871YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
04.02.2017 18:30Cumartesi2.Devre 17.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR8180TRABZONSPOR MEDICAL PARK1
12.02.2017 19:00Pazar2.Devre 18.Hafta ProgramıFENERBAHÇE7665YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
25.02.2017 16:00Cumartesi2.Devre 19.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR6282BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN0
04.03.2017 15:00Cumartesi2.Devre 20.Hafta ProgramıHALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER9078YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
11.03.2017 17:30Cumartesi2.Devre 21.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR109100MURATBEY UŞAK0
18.03.2017 16:00Cumartesi2.Devre 22.Hafta ProgramıİSTANBUL BBSK8983YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
26.03.2017 16:00Pazar2.Devre 23.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR7684ANADOLU EFES0
01.04.2017 17:30Cumartesi2.Devre 24.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR8182PINAR KARŞIYAKA1
10.04.2017 18:00Pazartesi2.Devre 25.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ8777YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
15.04.2017 14:00Cumartesi2.Devre 26.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR8689GALATASARAY ODEABANK0
22.04.2017 16:00Cumartesi2.Devre 27.Hafta ProgramıDEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE8377YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
29.04.2017 17:30Cumartesi2.Devre 28.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR9889BEST BALIKESİR0
06.05.2017 17:00Cumartesi2.Devre 29.Hafta ProgramıTOFAŞ9287YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
13.05.2017 17:30Cumartesi2.Devre 30.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR7788BANVİT0