• BANVİT

  • Tescil İli :BALIKESİR

  • Kuruluş Tarihi: 02.03.1994
  • Kuruluş Yeri: BALIKESİR
  • Adres: 600 Evler Mah. Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu Bandırma - BALIKESİR
  • Telefon: 02667214676
  • Fax:
  • Web Sitesi: www.banvitbasketbol.com

Takım Oyuncu Listesi

Ad Soyad Uyruğu Doğum Tarihi S R AS BL
GEDIMINAS ORELIK LİTVANYA 1990 467 158 48 15 5
ERKAN YILMAZ TÜRKİYE 1997 0 0 0 0 0
ERKİN ŞENEL TÜRKİYE 1999 22 4 2 3 0
DAMIAN KULIG POLONYA 1987 268 154 32 25 32
JORDAN THEODORE ABD 1989 569 115 224 36 0
METEHAN AKYEL TÜRKİYE 1996 26 24 2 5 1
TOLGA GEÇİM TÜRKİYE 1996 83 42 31 3 0
JEREMY CHAPPELL ABD 1987 276 141 62 64 4
EDO MURIC SLOVENYA 1991 230 123 55 26 3
GASPER VIDMAR SLOVENYA 1987 320 160 41 23 21
HASAN EMİR GÖKALP TÜRKİYE 1995 43 9 13 4 0
FURKAN KORKMAZ TÜRKİYE 1997 226 80 47 20 3

Takım Sayı Lideri

JORDAN THEODORE

31 Maç/Ortalama 18,3

Takım Ribaund Lideri

GASPER VIDMAR

32 Maç/Ortalama 5

Takım Asist Lideri

JORDAN THEODORE

31 Maç/Ortalama 7,22

Takım Blok Lideri

DAMIAN KULIG

32 Maç/Ortalama 1

Takım Toplam İstatistik

FN Oyuncu M SY 2SY % 3SY % SA % HR SR TR AS BL TK FA
3 DOĞUKAN SÖNMEZ 6 00:26:33 6 3/6 50,0 0/0 0 0/0 0 3 2 5 1 0 0 3 4
4 İSMAİL CEM ULUSOY 5 00:40:16 3 1/4 25,0 0/4 0 1/2 50,0 1 0 1 7 0 1 4 3
5 EDO MURIC 32 12:19:47 230 75/129 58,1 16/65 24,6 32/41 78,0 49 74 123 55 3 26 35 72
7 DAMIAN ZBIGNIEW KULIG 32 11:09:56 268 73/120 60,8 20/46 43,4 62/80 77,5 51 103 154 32 32 25 33 81
8 TOLGA GEÇİM 17 04:10:40 83 12/17 70,5 17/36 47,2 8/10 80,0 14 28 42 31 0 3 20 23
9 HASAN EMİR GÖKALP 15 01:43:19 43 8/15 53,3 7/14 50,0 6/8 75,0 0 9 9 13 0 4 11 14
10 GEDIMINAS ORELIK 31 16:08:29 467 67/112 59,8 90/216 41,6 63/81 77,7 40 118 158 48 5 15 38 59
11 ERKİN ŞENEL 4 00:37:56 22 4/6 66,6 4/12 33,3 2/4 50,0 2 2 4 2 0 3 0 5
12 METEHAN AKYEL 19 01:30:53 26 9/18 50,0 2/6 33,3 2/7 28,5 12 12 24 2 1 5 6 16
13 MERTHAN MUTLU 25 02:01:45 17 2/13 15,3 2/13 15,3 7/12 58,3 4 5 9 14 0 7 12 23
14 GASPER VIDMAR 32 11:54:32 320 128/195 65,6 0/1 0 64/166 38,5 83 77 160 41 21 23 56 87
21 JEREMY LAMAR CHAPPELL 32 16:02:11 276 59/118 50,0 46/138 33,3 20/26 76,9 30 111 141 62 4 64 45 88
22 FURKAN KORKMAZ 21 08:11:23 226 50/87 57,4 33/83 39,7 27/38 71,0 23 57 80 47 3 20 31 33
23 CAN MAXİM MUTAF 11 03:58:29 96 15/28 53,5 18/48 37,5 12/16 75,0 5 19 24 18 0 7 20 38
25 JORDAN THEODORE 31 17:23:39 569 158/316 50,0 44/123 35,7 121/149 81,2 15 100 115 224 0 36 110 79
#. Takım 48 55 103 0 0 0 17 5
2652 664/1184 56 299/805 37,1 427/640 66,7 380 772 1152 597 69 239 441 630

Takım Ortalama İstatistik

FN Oyuncu M SY 2SY % 3SY % SA % HR SR TR AS BL TK FA
3 DOĞUKAN SÖNMEZ 6 00:04:25 1 0,5/1 50,0 0/0 0 0/0 0 0,5 0,33 0,83 0,16 0 0 0,5 0,66
4 İSMAİL CEM ULUSOY 5 00:08:03 0,6 0,2/0,8 25,0 0/0,8 0 0,2/0,4 50,0 0,2 0 0,2 1,4 0 0,2 0,8 0,6
5 EDO MURIC 32 00:23:07 7,18 2,34/4,03 58,1 0,5/2,03 24,6 1/1,28 78,0 1,53 2,31 3,84 1,71 0,09 0,81 1,09 2,25
7 DAMIAN ZBIGNIEW KULIG 32 00:20:56 8,37 2,28/3,75 60,8 0,6/1,43 43,4 1,93/2,5 77,5 1,59 3,21 4,81 1 1 0,78 1,03 2,53
8 TOLGA GEÇİM 17 00:14:44 4,88 0,7/1 70,5 1/2,11 47,2 0,47/0,58 80,0 0,82 1,64 2,47 1,82 0 0,17 1,17 1,35
9 HASAN EMİR GÖKALP 15 00:06:53 2,86 0,53/1 53,3 0,4/0,93 50,0 0,4/0,53 75,0 0 0,6 0,6 0,86 0 0,26 0,73 0,93
10 GEDIMINAS ORELIK 31 00:31:14 15 2,16/3,61 59,8 2,9/6,96 41,6 2,03/2,61 77,7 1,29 3,8 5,09 1,54 0,16 0,48 1,22 1,9
11 ERKİN ŞENEL 4 00:09:29 5,5 1/1,5 66,6 1/3 33,3 0,5/1 50,0 0,5 0,5 1 0,5 0 0,75 0 1,25
12 METEHAN AKYEL 19 00:04:47 1,36 0,47/0,94 50,0 0,1/0,31 33,3 0,1/0,36 28,5 0,63 0,63 1,26 0,1 0,05 0,26 0,31 0,84
13 MERTHAN MUTLU 25 00:04:52 0,68 0,08/0,52 15,3 0/0,52 15,3 0,28/0,48 58,3 0,16 0,2 0,36 0,56 0 0,28 0,48 0,92
14 GASPER VIDMAR 32 00:22:19 10 4/6,09 65,6 0/0,03 0 2/5,18 38,5 2,59 2,4 5 1,28 0,65 0,71 1,75 2,71
21 JEREMY LAMAR CHAPPELL 32 00:30:04 8,62 1,84/3,68 50,0 1,4/4,31 33,3 0,62/0,81 76,9 0,93 3,46 4,4 1,93 0,12 2 1,4 2,75
22 FURKAN KORKMAZ 21 00:23:23 10,7 2,38/4,14 57,4 1,5/3,95 39,7 1,28/1,8 71,0 1,09 2,71 3,8 2,23 0,14 0,95 1,47 1,57
23 CAN MAXİM MUTAF 11 00:21:40 8,72 1,36/2,54 53,5 1,6/4,36 37,5 1,09/1,45 75,0 0,45 1,72 2,18 1,63 0 0,63 1,81 3,45
25 JORDAN THEODORE 31 00:33:39 18,3 5,09/10,1 50,0 1,4/3,96 35,7 3,9/4,8 81,2 0,48 3,22 3,7 7,22 0 1,16 3,54 2,54
#. Takım 1,5 1,71 3,21 0 0 0 0,53 0,15
82,8 20,7/37 56 9,34/25,1 37,1 13,3/20 66,7 11,8 24,1 36 18,6 2,15 7,46 13,7 19,6

Maçlar ve Sonuçlar

Tarih Gün Devre/Hafta A Takımı Skor B Takımı Uzatma
08.10.2016 18:00Cumartesi1.Devre 01.Hafta ProgramıPINAR KARŞIYAKA6785BANVİT0
16.10.2016 17:00Pazar1.Devre 02.Hafta ProgramıBANVİT9388DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ1
23.10.2016 17:00Pazar1.Devre 03.Hafta ProgramıGALATASARAY ODEABANK7483BANVİT0
30.10.2016 16:00Pazar1.Devre 04.Hafta ProgramıBANVİT7976DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE1
06.11.2016 16:00Pazar1.Devre 05.Hafta ProgramıBEST BALIKESİR98102BANVİT0
13.11.2016 15:00Pazar1.Devre 06.Hafta ProgramıBANVİT8482TOFAŞ1
20.11.2016 16:00Pazar1.Devre 07.Hafta ProgramıBANVİT6968ANADOLU EFES0
26.11.2016 17:00Cumartesi1.Devre 08.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOL6960BANVİT0
04.12.2016 16:00Pazar1.Devre 09.Hafta ProgramıBANVİT8958TRABZONSPOR MEDICAL PARK0
11.12.2016 13:00Pazar1.Devre 10.Hafta ProgramıFENERBAHÇE7671BANVİT0
17.12.2016 16:00Cumartesi1.Devre 11.Hafta ProgramıBANVİT6980BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN0
24.12.2016 16:00Cumartesi1.Devre 12.Hafta ProgramıHALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER7699BANVİT0
31.12.2016 15:00Cumartesi1.Devre 13.Hafta ProgramıBANVİT8272MURATBEY UŞAK0
07.01.2017 16:00Cumartesi1.Devre 14.Hafta ProgramıİSTANBUL BBSK10095BANVİT1
22.01.2017 16:00Pazar1.Devre 15.Hafta ProgramıBANVİT9171YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
29.01.2017 19:00Pazar2.Devre 16.Hafta ProgramıBANVİT104109PINAR KARŞIYAKA0
05.02.2017 18:00Pazar2.Devre 17.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ7076BANVİT0
13.02.2017 20:00Pazartesi2.Devre 18.Hafta ProgramıBANVİT7964GALATASARAY ODEABANK0
25.02.2017 17:00Cumartesi2.Devre 19.Hafta ProgramıDEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE6589BANVİT0
04.03.2017 16:00Cumartesi2.Devre 20.Hafta ProgramıBANVİT7973BEST BALIKESİR0
11.03.2017 16:00Cumartesi2.Devre 21.Hafta ProgramıTOFAŞ8883BANVİT0
18.03.2017 20:00Cumartesi2.Devre 22.Hafta ProgramıANADOLU EFES8374BANVİT0
26.03.2017 16:00Pazar2.Devre 23.Hafta ProgramıBANVİT8377GAZİANTEP BASKETBOL0
01.04.2017 18:00Cumartesi2.Devre 24.Hafta ProgramıTRABZONSPOR MEDICAL PARK6675BANVİT0
09.04.2017 15:00Pazar2.Devre 25.Hafta ProgramıBANVİT7586FENERBAHÇE0
15.04.2017 16:00Cumartesi2.Devre 26.Hafta ProgramıBEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN8569BANVİT0
21.04.2017 18:00Cuma2.Devre 27.Hafta ProgramıBANVİT9771HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER0
04.05.2017 19:00Perşembe2.Devre 28.Hafta ProgramıMURATBEY UŞAK86103BANVİT0
07.05.2017 18:00Pazar2.Devre 29.Hafta ProgramıBANVİT7964İSTANBUL BBSK0
13.05.2017 17:30Cumartesi2.Devre 30.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR7681BANVİT0
24.05.2017 18:30ÇarşambaPlayoff Çeyrek Final (31. Hafta)DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ7267BANVİT0
26.05.2017 18:30CumaPlayoff Çeyrek Final (31. Hafta)BANVİT7074DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0