• YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR

  • Tescil İli :GİRESUN

  • Kuruluş Tarihi: 15.09.2006
  • Kuruluş Yeri: GİRESUN
  • Adres: Yeşil Giresun Belediye spor kulüp binası Hacısiyam Mah. Fatih cad. no 122
  • Telefon: 0454-2162836
  • Fax:
  • Web Sitesi: www.giresun.bel.tr

Takım Oyuncu Listesi

Ad Soyad Uyruğu Doğum Tarihi A R AS BL
İNANÇ KOÇ TÜRKİYE 1979 22 27 7 3 0
EMİRCAN KOŞUT TÜRKİYE 1995 109 61 19 6 12
EFE BEŞOK TÜRKİYE 1997 2 0 0 0 0
OKBEN ULUBAY TÜRKİYE 1996 184 51 40 20 3
TANSU AKSOY TÜRKİYE 1996 5 1 0 0 0
SAMET GÜLEK TÜRKİYE 1998 0 1 2 0 0
ANTHONY GILL ABD 1992 181 100 12 8 6
MALCOLM ARMSTEAD ABD 1989 167 41 73 22 0
DOĞUŞ ÖZDEMİROĞLU TÜRKİYE 1996 65 31 24 12 3
ENES BERKAY TAŞKIRAN TÜRKİYE 1997 52 19 7 5 3
RICARDO LEDO ABD 1992 151 48 21 13 1
ÖMER UTKU AL TÜRKİYE 1998 2 2 3 0 0
TOURE AHMAD KHALID MURRY ABD 1989 35 17 15 6 1
DEYAN IVANOV BULGARİSTAN 1986 25 16 1 0 0

Takım Sayı Lideri

RICARDO LEDO

8 Maç/Ortalama 18,8

Takım Ribaund Lideri

ANTHONY GILL

14 Maç/Ortalama 7,14

Takım Asist Lideri

MALCOLM ARMSTEAD

14 Maç/Ortalama 5,21

Takım Blok Lideri

EMİRCAN KOŞUT

14 Maç/Ortalama 0,85

Takım Toplam İstatistik

FN Oyuncu M SY 2SY % 3SY % SA % HR SR TR AS BL TK FA
2 MALCOLM RAY ARMSTEAD 14 07:48:42 167 33/70 47,1 27/89 30,3 20/26 76,9 6 35 41 73 0 22 38 39
4 ÖMER UTKU AL 3 00:08:37 2 1/2 50,0 0/1 0 0/0 0 0 2 2 3 0 0 0 0
6 SAMET GÜLEK 3 00:06:17 0 0/0 0 0/3 0 0/0 0 0 1 1 2 0 0 1 0
7 ENES BERKAY TAŞKIRAN 13 03:02:04 52 18/34 52,9 4/18 22,2 4/8 50,0 6 13 19 7 3 5 8 27
9 EMİRCAN KOŞUT 14 05:04:51 109 38/68 55,8 7/20 35,0 12/27 44,4 22 39 61 19 12 6 13 35
12 İNANÇ KOÇ 9 01:57:08 22 6/13 46,1 3/10 30,0 1/2 50,0 9 18 27 7 0 3 7 14
13 OKBEN ULUBAY 14 07:50:43 184 22/47 46,8 37/80 46,2 29/37 78,3 4 47 51 40 3 20 31 38
18 DOĞUŞ ÖZDEMİROĞLU 14 03:52:47 65 8/21 38,0 11/40 27,5 16/22 72,7 7 24 31 24 3 12 14 43
23 TOURE AHMAD KHALID MURRY 4 01:36:26 35 6/19 31,5 4/14 28,5 11/14 78,5 6 11 17 15 1 6 8 9
24 RASID MAHALBASIC 9 03:14:24 101 40/56 71,4 1/3 33,3 18/23 78,2 13 40 53 8 2 11 20 31
28 TANSU AKSOY 5 00:10:31 5 1/4 25,0 1/1 100 0/0 0 0 1 1 0 0 0 3 1
33 ANTHONY REMERAL GILL II 14 07:00:45 181 62/94 65,9 7/14 50,0 36/48 75,0 31 69 100 12 6 8 24 40
34 OSMAN GÖKHAN ŞİRİN 1 00:09:40 3 0/1 0 1/1 100 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
35 EFE BEŞOK 5 00:05:41 2 1/1 100 0/1 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 DEYAN TOSHKOV IVANOV 2 00:57:55 25 5/10 50,0 1/3 33,3 12/15 80,0 6 10 16 1 0 0 1 4
99 RICARDO JULIO LEDO 8 04:23:29 151 29/64 45,3 17/57 29,8 42/49 85,7 7 41 48 21 1 13 30 20
#. Takım 19 20 39 0 0 0 6 2
1104 270/504 53,5 121/355 34 201/271 74,1 136 371 507 232 31 106 204 305

Takım Ortalama İstatistik

FN Oyuncu M SY 2SY % 3SY % SA % HR SR TR AS BL TK FA
2 MALCOLM RAY ARMSTEAD 14 00:33:28 11,9 2,35/5 47,1 1,9/6,35 30,3 1,42/1,85 76,9 0,42 2,5 2,92 5,21 0 1,57 2,71 2,78
4 ÖMER UTKU AL 3 00:02:52 0,66 0,33/0,66 50,0 0/0,33 0 0/0 0 0 0,66 0,66 1 0 0 0 0
6 SAMET GÜLEK 3 00:02:05 0 0/0 0 0/1 0 0/0 0 0 0,33 0,33 0,66 0 0 0,33 0
7 ENES BERKAY TAŞKIRAN 13 00:14:00 4 1,38/2,61 52,9 0,3/1,38 22,2 0,3/0,61 50,0 0,46 1 1,46 0,53 0,23 0,38 0,61 2,07
9 EMİRCAN KOŞUT 14 00:21:46 7,78 2,71/4,85 55,8 0,5/1,42 35,0 0,85/1,92 44,4 1,57 2,78 4,35 1,35 0,85 0,42 0,92 2,5
12 İNANÇ KOÇ 9 00:13:00 2,44 0,66/1,44 46,1 0,3/1,11 30,0 0,11/0,22 50,0 1 2 3 0,77 0 0,33 0,77 1,55
13 OKBEN ULUBAY 14 00:33:37 13,1 1,57/3,35 46,8 2,6/5,71 46,2 2,07/2,64 78,3 0,28 3,35 3,64 2,85 0,21 1,42 2,21 2,71
18 DOĞUŞ ÖZDEMİROĞLU 14 00:16:37 4,64 0,57/1,5 38,0 0,7/2,85 27,5 1,14/1,57 72,7 0,5 1,71 2,21 1,71 0,21 0,85 1 3,07
23 TOURE AHMAD KHALID MURRY 4 00:24:06 8,75 1,5/4,75 31,5 1/3,5 28,5 2,75/3,5 78,5 1,5 2,75 4,25 3,75 0,25 1,5 2 2,25
24 RASID MAHALBASIC 9 00:21:36 11,2 4,44/6,22 71,4 0,1/0,33 33,3 2/2,55 78,2 1,44 4,44 5,88 0,88 0,22 1,22 2,22 3,44
28 TANSU AKSOY 5 00:02:06 1 0,2/0,8 25,0 0,2/0,2 100 0/0 0 0 0,2 0,2 0 0 0 0,6 0,2
33 ANTHONY REMERAL GILL II 14 00:30:03 12,9 4,42/6,71 65,9 0,5/1 50,0 2,57/3,42 75,0 2,21 4,92 7,14 0,85 0,42 0,57 1,71 2,85
34 OSMAN GÖKHAN ŞİRİN 1 00:09:40 3 0/1 0 1/1 100 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
35 EFE BEŞOK 5 00:01:08 0,4 0,2/0,2 100 0/0,2 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 DEYAN TOSHKOV IVANOV 2 00:28:57 12,5 2,5/5 50,0 0,5/1,5 33,3 6/7,5 80,0 3 5 8 0,5 0 0 0,5 2
99 RICARDO JULIO LEDO 8 00:32:56 18,8 3,62/8 45,3 2,1/7,12 29,8 5,25/6,12 85,7 0,87 5,12 6 2,62 0,12 1,62 3,75 2,5
#. Takım 1,35 1,42 2,78 0 0 0 0,42 0,14
78,8 19,2/36 53,5 8,64/25,3 34 14,3/19,3 74,1 9,71 26,5 36,2 16,5 2,21 7,57 14,5 21,7

Maçlar ve Sonuçlar

Tarih Gün Devre/Hafta A Takımı Skor B Takımı Uzatma
08.10.2016 18:00Cumartesi1.Devre 01.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR9285GAZİANTEP BASKETBOL0
15.10.2016 18:00Cumartesi1.Devre 02.Hafta ProgramıTRABZONSPOR MEDICAL PARK8589YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR1
23.10.2016 19:00Pazar1.Devre 03.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR6172FENERBAHÇE0
29.10.2016 19:00Cumartesi1.Devre 04.Hafta ProgramıBEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN7759YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
05.11.2016 16:30Cumartesi1.Devre 05.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR10777HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER0
12.11.2016 16:00Cumartesi1.Devre 06.Hafta ProgramıMURATBEY UŞAK7986YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
19.11.2016 17:30Cumartesi1.Devre 07.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR8267İSTANBUL BBSK0
27.11.2016 19:00Pazar1.Devre 08.Hafta ProgramıANADOLU EFES8275YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
03.12.2016 17:00Cumartesi1.Devre 09.Hafta ProgramıPINAR KARŞIYAKA8058YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
12.12.2016 18:00Pazartesi1.Devre 10.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR6180DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
18.12.2016 15:00Pazar1.Devre 11.Hafta ProgramıGALATASARAY ODEABANK8074YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
24.12.2016 17:30Cumartesi1.Devre 12.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR10072DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE0
30.12.2016 19:00Cuma1.Devre 13.Hafta ProgramıBEST BALIKESİR8176YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
07.01.2017 17:30Cumartesi1.Devre 14.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR8479TOFAŞ1
22.01.2017 16:00Pazar1.Devre 15.Hafta ProgramıBANVİTYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
28.01.2017 17:00Cumartesi2.Devre 16.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
04.02.2017 18:30Cumartesi2.Devre 17.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORTRABZONSPOR MEDICAL PARK0
12.02.2017 19:00Pazar2.Devre 18.Hafta ProgramıFENERBAHÇEYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
25.02.2017 00:00Cumartesi2.Devre 19.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORBEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN0
04.03.2017 00:00Cumartesi2.Devre 20.Hafta ProgramıHALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLERYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
11.03.2017 00:00Cumartesi2.Devre 21.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORMURATBEY UŞAK0
18.03.2017 00:00Cumartesi2.Devre 22.Hafta ProgramıİSTANBUL BBSKYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
25.03.2017 00:00Cumartesi2.Devre 23.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORANADOLU EFES0
01.04.2017 00:00Cumartesi2.Devre 24.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORPINAR KARŞIYAKA0
08.04.2017 00:00Cumartesi2.Devre 25.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
15.04.2017 00:00Cumartesi2.Devre 26.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORGALATASARAY ODEABANK0
22.04.2017 00:00Cumartesi2.Devre 27.Hafta ProgramıDEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECEYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
29.04.2017 00:00Cumartesi2.Devre 28.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORBEST BALIKESİR0
06.05.2017 00:00Cumartesi2.Devre 29.Hafta ProgramıTOFAŞYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
13.05.2017 00:00Cumartesi2.Devre 30.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORBANVİT0