• YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR

  • Tescil İli :GİRESUN

  • Kuruluş Tarihi: 07.09.2006
  • Kuruluş Yeri: GİRESUN
  • Adres: Yeşil Giresun Belediye spor kulüp binası Hacısiyam Mah. Fatih cad. no 122
  • Telefon: 0454-2162836
  • Fax:
  • Web Sitesi: www.giresun.bel.tr

Takım Oyuncu Listesi

Ad Soyad Uyruğu Doğum Tarihi S R AS BL
DORDE GAGIC SIRBİSTAN 1990 0 0 0 0 0
EFE BEŞOK TÜRKİYE 1997 0 0 0 0 0
DUSAN CANTEKİN TÜRKİYE 1992 0 0 0 0 0
KRISTIJAN NIKOLOV TÜRKİYE 1996 0 0 0 0 0
RASHAD DEANE JAMES ABD 1990 0 0 0 0 0
IVAN MARINKOVIC SLOVENYA 1993 0 0 0 0 0
KENNETH FRANKLIN BOYNTON JR ABD 1991 0 0 0 0 0
Bilgi:Kayıt bulunamadı.

Takım Sayı Lideri

Maç/Ortalama

Takım Ribaund Lideri

Maç/Ortalama

Takım Asist Lideri

Maç/Ortalama

Takım Blok Lideri

Maç/Ortalama

Takım Toplam İstatistik

Takım Ortalama İstatistik

Maçlar ve Sonuçlar

Tarih Gün Devre/Hafta A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1.Devre 01.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORMURATBEY UŞAK0
1.Devre 02.Hafta ProgramıBEŞİKTAŞ SOMPO JAPANYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
1.Devre 03.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORSAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL0
1.Devre 04.Hafta ProgramıİSTANBUL BBSKYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
1.Devre 05.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORBANVİT0
1.Devre 06.Hafta ProgramıANADOLU EFESYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
1.Devre 07.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORGAZİANTEP BASKETBOL0
1.Devre 08.Hafta ProgramıGALATASARAY ODEABANKYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
1.Devre 09.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORPINAR KARŞIYAKA0
1.Devre 10.Hafta ProgramıFENERBAHÇE DOĞUŞYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
1.Devre 11.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORESKİŞEHİR BASKET0
1.Devre 12.Hafta ProgramıDEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECEYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
1.Devre 13.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORTRABZONSPOR0
1.Devre 14.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
1.Devre 15.Hafta ProgramıTOFAŞYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
2.Devre 16.Hafta ProgramıMURATBEY UŞAKYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
2.Devre 17.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORBEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN0
2.Devre 18.Hafta ProgramıSAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOLYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
2.Devre 19.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORİSTANBUL BBSK0
2.Devre 20.Hafta ProgramıBANVİTYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
2.Devre 21.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORANADOLU EFES0
2.Devre 22.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
2.Devre 23.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORGALATASARAY ODEABANK0
2.Devre 24.Hafta ProgramıPINAR KARŞIYAKAYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
2.Devre 25.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORFENERBAHÇE DOĞUŞ0
2.Devre 26.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
2.Devre 27.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORDEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE0
2.Devre 28.Hafta ProgramıTRABZONSPORYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
2.Devre 29.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
2.Devre 30.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORTOFAŞ0