• TRABZONSPOR

  • Tescil İli :TRABZON

  • Kuruluş Tarihi: 27.09.1993
  • Kuruluş Yeri: TRABZON
  • Adres: Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Ahmet Suat Özyazıcı Cad. Havalimani Altı / Trabzon
  • Telefon: 462 325 0967
  • Fax:
  • Web Sitesi: www.trabzonsporbasket.com

Takım Oyuncu Listesi

Ad Soyad Uyruğu Doğum Tarihi S R AS BL
YUSUF NECİP SEÇEN TÜRKİYE 1999 0 0 0 0 0
DENİZ KILIÇLI TÜRKİYE 1990 0 0 0 0 0
ALPER SARUHAN TÜRKİYE 1982 0 0 0 0 0
OSMAN GÖKHAN ŞİRİN TÜRKİYE 1990 0 0 0 0 0
OZAN ANTON ODABAŞI TÜRKİYE 1995 0 0 0 0 0
KAAN KONAK TÜRKİYE 1998 0 0 0 0 0
BURAK EŞLİK TÜRKİYE 1994 0 0 0 0 0
SARUNAS VASILIAUSKAS LİTVANYA 1989 0 0 0 0 0
OSIRIS ELDRIDGE ABD 1988 0 0 0 0 0
TOMISLAV ZUBCIC HIRVATİSTAN 1990 0 0 0 0 0
CALEB GREEN ABD 1985 0 0 0 0 0
STEVEN EDWARD BROWNING ABD 1993 0 0 0 0 0
CHRISTOPHER EWAOCHE OBEKPA NİJERYA 1993 0 0 0 0 0
BRADY THOMAS HESLIP KANADA 1990 0 0 0 0 0
Bilgi:Kayıt bulunamadı.

Takım Sayı Lideri

Maç/Ortalama

Takım Ribaund Lideri

Maç/Ortalama

Takım Asist Lideri

Maç/Ortalama

Takım Blok Lideri

Maç/Ortalama

Takım Toplam İstatistik

Takım Ortalama İstatistik

Maçlar ve Sonuçlar

Tarih Gün Devre/Hafta A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1.Devre 01.Hafta ProgramıTRABZONSPORBEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN0
1.Devre 02.Hafta ProgramıSAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOLTRABZONSPOR0
1.Devre 03.Hafta ProgramıTRABZONSPORİSTANBUL BBSK0
1.Devre 04.Hafta ProgramıBANVİTTRABZONSPOR0
1.Devre 05.Hafta ProgramıTRABZONSPORANADOLU EFES0
1.Devre 06.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLTRABZONSPOR0
1.Devre 07.Hafta ProgramıTRABZONSPORGALATASARAY ODEABANK0
1.Devre 08.Hafta ProgramıPINAR KARŞIYAKATRABZONSPOR0
1.Devre 09.Hafta ProgramıTRABZONSPORFENERBAHÇE DOĞUŞ0
1.Devre 10.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETTRABZONSPOR0
1.Devre 11.Hafta ProgramıTRABZONSPORDEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE0
1.Devre 12.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLTRABZONSPOR0
1.Devre 13.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORTRABZONSPOR0
1.Devre 14.Hafta ProgramıTRABZONSPORTOFAŞ0
1.Devre 15.Hafta ProgramıMURATBEY UŞAKTRABZONSPOR0
2.Devre 16.Hafta ProgramıBEŞİKTAŞ SOMPO JAPANTRABZONSPOR0
2.Devre 17.Hafta ProgramıTRABZONSPORSAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL0
2.Devre 18.Hafta ProgramıİSTANBUL BBSKTRABZONSPOR0
2.Devre 19.Hafta ProgramıTRABZONSPORBANVİT0
2.Devre 20.Hafta ProgramıANADOLU EFESTRABZONSPOR0
2.Devre 21.Hafta ProgramıTRABZONSPORGAZİANTEP BASKETBOL0
2.Devre 22.Hafta ProgramıGALATASARAY ODEABANKTRABZONSPOR0
2.Devre 23.Hafta ProgramıTRABZONSPORPINAR KARŞIYAKA0
2.Devre 24.Hafta ProgramıFENERBAHÇE DOĞUŞTRABZONSPOR0
2.Devre 25.Hafta ProgramıTRABZONSPORESKİŞEHİR BASKET0
2.Devre 26.Hafta ProgramıDEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECETRABZONSPOR0
2.Devre 27.Hafta ProgramıTRABZONSPORDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
2.Devre 28.Hafta ProgramıTRABZONSPORYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
2.Devre 29.Hafta ProgramıTOFAŞTRABZONSPOR0
2.Devre 30.Hafta ProgramıTRABZONSPORMURATBEY UŞAK0