• GAZİANTEP BASKETBOL

  • Tescil İli :GAZİANTEP

  • Kuruluş Tarihi: 06.07.1988
  • Kuruluş Yeri: Gaziantep
  • Adres: Karataş Şahinbey Spor Salonu Karataş Mah. 103410 nolu Sok. No:3 - GAZİANTEP
  • Telefon: 0342 371 5244
  • Fax:
  • Web Sitesi: www.gaziantepbasketbol.com

Takım Oyuncu Listesi

Ad Soyad Uyruğu Doğum Tarihi S R AS BL
CAMERON MIAKHOL CLARK ABD 1991 0 0 0 0 0
DEWAYNE WHITE JR ABD 1986 0 0 0 0 0
JURE BALAZIC SLOVENYA 1980 0 0 0 0 0
SEAN ARMAND ABD 1991 0 0 0 0 0
BERKE SUNGUR TÜRKİYE 1996 0 0 0 0 0
ERDEN ERYÜZ TÜRKİYE 1980 0 0 0 0 0
ADNAN HEPGÜR TÜRKİYE 1995 0 0 0 0 0
ORHAN HACİYEVA TÜRKİYE 1989 0 0 0 0 0
BERK KAR TÜRKİYE 1998 0 0 0 0 0
EROL CAN ÇİNKO TÜRKİYE 1990 0 0 0 0 0
CAN UĞUR ÖĞÜT TÜRKİYE 1992 0 0 0 0 0
VICTOR DEWAYNE RUDD JR ABD 1991 0 0 0 0 0
MARK STEVEN LYONS ABD 1989 0 0 0 0 0
Bilgi:Kayıt bulunamadı.

Takım Sayı Lideri

Maç/Ortalama

Takım Ribaund Lideri

Maç/Ortalama

Takım Asist Lideri

Maç/Ortalama

Takım Blok Lideri

Maç/Ortalama

Takım Toplam İstatistik

Takım Ortalama İstatistik

Maçlar ve Sonuçlar

Tarih Gün Devre/Hafta A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1.Devre 01.Hafta ProgramıGALATASARAY ODEABANKGAZİANTEP BASKETBOL0
1.Devre 02.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLPINAR KARŞIYAKA0
1.Devre 03.Hafta ProgramıFENERBAHÇE DOĞUŞGAZİANTEP BASKETBOL0
1.Devre 04.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLESKİŞEHİR BASKET0
1.Devre 05.Hafta ProgramıDEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECEGAZİANTEP BASKETBOL0
1.Devre 06.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLTRABZONSPOR0
1.Devre 07.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORGAZİANTEP BASKETBOL0
1.Devre 08.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLTOFAŞ0
1.Devre 09.Hafta ProgramıMURATBEY UŞAKGAZİANTEP BASKETBOL0
1.Devre 10.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLBEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN0
1.Devre 11.Hafta ProgramıSAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOLGAZİANTEP BASKETBOL0
1.Devre 12.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLİSTANBUL BBSK0
1.Devre 13.Hafta ProgramıBANVİTGAZİANTEP BASKETBOL0
1.Devre 14.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLANADOLU EFES0
1.Devre 15.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
2.Devre 16.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLGALATASARAY ODEABANK0
2.Devre 17.Hafta ProgramıPINAR KARŞIYAKAGAZİANTEP BASKETBOL0
2.Devre 18.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLFENERBAHÇE DOĞUŞ0
2.Devre 19.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETGAZİANTEP BASKETBOL0
2.Devre 20.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLDEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE0
2.Devre 21.Hafta ProgramıTRABZONSPORGAZİANTEP BASKETBOL0
2.Devre 22.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
2.Devre 23.Hafta ProgramıTOFAŞGAZİANTEP BASKETBOL0
2.Devre 24.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLMURATBEY UŞAK0
2.Devre 25.Hafta ProgramıBEŞİKTAŞ SOMPO JAPANGAZİANTEP BASKETBOL0
2.Devre 26.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLSAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL0
2.Devre 27.Hafta ProgramıİSTANBUL BBSKGAZİANTEP BASKETBOL0
2.Devre 28.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLBANVİT0
2.Devre 29.Hafta ProgramıANADOLU EFESGAZİANTEP BASKETBOL0
2.Devre 30.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLGAZİANTEP BASKETBOL0