• ESKİŞEHİR BASKET

  • Tescil İli :ESKİŞEHİR

  • Kuruluş Tarihi: 17.03.1995
  • Kuruluş Yeri: Edirne
  • Adres: Hoşnudiye Mah. 765. Sok. No:1 Kat:3 Daire:15 - 16 Tepebaşı - ESKİŞEHİR
  • Telefon: 0 222 335 83 35
  • Fax:
  • Web Sitesi: www.eskisehirbasket.com

Takım Oyuncu Listesi

Ad Soyad Uyruğu Doğum Tarihi S R AS BL
Bilgi:Kayıt bulunamadı.

Takım Sayı Lideri

Maç/Ortalama

Takım Ribaund Lideri

Maç/Ortalama

Takım Asist Lideri

Maç/Ortalama

Takım Blok Lideri

Maç/Ortalama

Takım Toplam İstatistik

Takım Ortalama İstatistik

Maçlar ve Sonuçlar

Tarih Gün Devre/Hafta A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1.Devre 01.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETİSTANBUL BBSK0
1.Devre 02.Hafta ProgramıBANVİTESKİŞEHİR BASKET0
1.Devre 03.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETANADOLU EFES0
1.Devre 04.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLESKİŞEHİR BASKET0
1.Devre 05.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETGALATASARAY ODEABANK0
1.Devre 06.Hafta ProgramıPINAR KARŞIYAKAESKİŞEHİR BASKET0
1.Devre 07.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETFENERBAHÇE DOĞUŞ0
1.Devre 08.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLESKİŞEHİR BASKET0
1.Devre 09.Hafta ProgramıDEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECEESKİŞEHİR BASKET0
1.Devre 10.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETTRABZONSPOR0
1.Devre 11.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORESKİŞEHİR BASKET0
1.Devre 12.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETTOFAŞ0
1.Devre 13.Hafta ProgramıMURATBEY UŞAKESKİŞEHİR BASKET0
1.Devre 14.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETBEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN0
1.Devre 15.Hafta ProgramıSAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOLESKİŞEHİR BASKET0
2.Devre 16.Hafta ProgramıİSTANBUL BBSKESKİŞEHİR BASKET0
2.Devre 17.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETBANVİT0
2.Devre 18.Hafta ProgramıANADOLU EFESESKİŞEHİR BASKET0
2.Devre 19.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETGAZİANTEP BASKETBOL0
2.Devre 20.Hafta ProgramıGALATASARAY ODEABANKESKİŞEHİR BASKET0
2.Devre 21.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETPINAR KARŞIYAKA0
2.Devre 22.Hafta ProgramıFENERBAHÇE DOĞUŞESKİŞEHİR BASKET0
2.Devre 23.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
2.Devre 24.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETDEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE0
2.Devre 25.Hafta ProgramıTRABZONSPORESKİŞEHİR BASKET0
2.Devre 26.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
2.Devre 27.Hafta ProgramıTOFAŞESKİŞEHİR BASKET0
2.Devre 28.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETMURATBEY UŞAK0
2.Devre 29.Hafta ProgramıBEŞİKTAŞ SOMPO JAPANESKİŞEHİR BASKET0
2.Devre 30.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETSAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL0