• DARÜŞŞAFAKA BASKETBOL

  • Tescil İli :İSTANBUL

  • Kuruluş Tarihi: 09.03.1951
  • Kuruluş Yeri: İstanbul
  • Adres: Darüşşafaka Spor Tesisleri Ayhan Şahenk S. S. Derbent Mevkii Maslak Sarıyer - İSTANBUL
  • Telefon: 2122860842
  • Fax:
  • Web Sitesi: www.darussafakadogusbasketbol.com

Takım Oyuncu Listesi

Ad Soyad Uyruğu Doğum Tarihi S R AS BL
DORUK DORA TÜRKİYE 1999 0 0 0 0 0
DOĞUŞ ÖZDEMİROĞLU TÜRKİYE 1996 0 0 0 0 0
KARTAL ÖZMIZRAK TÜRKİYE 1995 0 0 0 0 0
OĞUZ SAVAŞ TÜRKİYE 1987 0 0 0 0 0
FURKAN ALDEMİR TÜRKİYE 1991 0 0 0 0 0
OKBEN ULUBAY TÜRKİYE 1996 0 0 0 0 0
EMİRCAN KOŞUT TÜRKİYE 1995 0 0 0 0 0
MUHAMMED MUSTAFA BAYGÜL TÜRKİYE 1992 0 0 0 0 0
JAJUAN MARKEIS JOHNSON ABD 1989 0 0 0 0 0
SCOTTIE WILBEKIN ABD 1993 0 0 0 0 0
JAMES TAHJ MAINOR BELL ABD 1992 0 0 0 0 0
STANTON JUSTIN KIDD ABD 1992 0 0 0 0 0
HOWARD POWELL SANT ROOS OLANO KÜBA 1991 0 0 0 0 0
WILLIAM FREDERICK CUMMINGS ABD 1992 0 0 0 0 0
MICHAEL OLUWASEUN ERIC NİJERYA 1988 0 0 0 0 0
Bilgi:Kayıt bulunamadı.

Takım Sayı Lideri

Maç/Ortalama

Takım Ribaund Lideri

Maç/Ortalama

Takım Asist Lideri

Maç/Ortalama

Takım Blok Lideri

Maç/Ortalama

Takım Toplam İstatistik

Takım Ortalama İstatistik

Maçlar ve Sonuçlar

Tarih Gün Devre/Hafta A Takımı Skor B Takımı Uzatma
1.Devre 01.Hafta ProgramıTOFAŞDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
1.Devre 02.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLGALATASARAY ODEABANK0
1.Devre 03.Hafta ProgramıMURATBEY UŞAKDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
1.Devre 04.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLPINAR KARŞIYAKA0
1.Devre 05.Hafta ProgramıBEŞİKTAŞ SOMPO JAPANDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
1.Devre 06.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLFENERBAHÇE DOĞUŞ0
1.Devre 07.Hafta ProgramıSAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOLDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
1.Devre 08.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLESKİŞEHİR BASKET0
1.Devre 09.Hafta ProgramıİSTANBUL BBSKDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
1.Devre 10.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLDEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE0
1.Devre 11.Hafta ProgramıBANVİTDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
1.Devre 12.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLTRABZONSPOR0
1.Devre 13.Hafta ProgramıANADOLU EFESDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
1.Devre 14.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
1.Devre 15.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOLDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
2.Devre 16.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLTOFAŞ0
2.Devre 17.Hafta ProgramıGALATASARAY ODEABANKDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
2.Devre 18.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLMURATBEY UŞAK0
2.Devre 19.Hafta ProgramıPINAR KARŞIYAKADARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
2.Devre 20.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLBEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN0
2.Devre 21.Hafta ProgramıFENERBAHÇE DOĞUŞDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
2.Devre 22.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLSAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOL0
2.Devre 23.Hafta ProgramıESKİŞEHİR BASKETDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
2.Devre 24.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLİSTANBUL BBSK0
2.Devre 25.Hafta ProgramıDEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECEDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
2.Devre 26.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLBANVİT0
2.Devre 27.Hafta ProgramıTRABZONSPORDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
2.Devre 28.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLANADOLU EFES0
2.Devre 29.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORDARÜŞŞAFAKA BASKETBOL0
2.Devre 30.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA BASKETBOLGAZİANTEP BASKETBOL0