• EUROLEAGUE_PANO

    Turkish Airlines Euroleague'de tempo zamanı

    Anadolu Efes, Darüşşafaka Doğuş, Fenerbahçe ve Galatasaray Odeank’ın ülkemizi temsil ettiği Turkish Airlines Euroleague’de 27.hafta ve 28. hafta karşılaşmaları oynanıyor. Zorlu maratonun 28. haftasında Anadolu Efes ve Fenerbahçe, yarın Abdi İpekçi Spor Salonu'nda kozlarını paylaşacak.

  • dacka_ted

    Darüşşafaka Doğuş'tan 15. galibiyet: 88-57

    Spor Toto Basketbol Süper Ligi 22. hafta maçında Darüşşafaka Doğuş, Halk Enerji TED Kolejliler'i deplasmanda 88-57 yenerek ligdeki 15. galibiyetini aldı.

  • Euroleague1

    Turkish Airlines Euroleague'de dört dörtlük hafta

    Anadolu Efes, Darüşşafaka Doğuş, Fenerbahçe ve Galatasaray Odeank’ın ülkemizi temsil ettiği Turkish Airlines Euroleague’de 26.hafta karşılaşmaları oynandı. Tüm temsilcilerimiz rakiplerini dize getirerek haftayı dörtte dörtle kapattı.

  • dackad_bjk1

    Darüşşafaka Doğuş, Beşiktaş'tan rövanşı son saniyede aldı: 71-68

    Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nin 21. haftasının kapanış maçında Darüşşafaka Doğuş, sezonun ilk yarısında 77-75 yenildiği Beşiktaş Sompo Japan'i son saniyede gelen üçlükle 71-68 yendi.

  • fb_dacka1

    Fenerbahçe, Daçka'ya geçit vermedi: 79-76

    Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nin 20. haftasının kapanış maçında Fenerbahçe, Darüşşafaka Doğuş'u 79-76 yenerek iç sahadaki yenilmezlik serisini sürdürdü.

  • Euroleague1

    Euroleague'de 24. Hafta tamamlandı

    Anadolu Efes, Darüşşafaka Doğuş, Fenerbahçe ve Galatasaray Odeank’ın ülkemizi temsil ettiği Turkish Airlines Euroleague’de 24.hafta karşılaşmaları tamamlandı.

  • dackad_hoo

    Darüşşafaka Doğuş, evinde galip: 82-79

    Darüşşafaka Doğuş, Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nin 19. haftasında sahasında Trabzonspor Medical Park'ı 82-79 yendi.

  • eurolegue_10012017_0001_01

    Turkish Airlines Euroleague'de 23.Hafta

    Anadolu Efes, Darüşşafaka Doğuş, Fenerbahçe ve Galatasaray Odeank’ın ülkemizi temsil ettiği Turkish Airlines Euroleague’de 23.hafta karşılaşmaları oynanıyor.

  • EuroleagueArena

    THY Avrupa Ligi'nde 23. Hafta Heyecanı

    Avrupa basketbolunun kulüpler düzeyindeki bir numaralı organizasyonu THY Avrupa Ligi'nde heyecan, 23. hafta maçlarıyla sürecek.

  • gs_dacka

    Son yarı finalist Galatasaray Odeabank: 77-71

    İntegral Forex Türkiye Kupası’nın son yarı finalistinin belli olduğu karşılaşmada Galatasaray Odeabank büyük bir çekişmeye sahne olan karşılaşmada Darüşşafaka Doğuş’u 77-71’lik skorla mağlup etti. Cim Bom, yarı finalde Banvit'in rakibi oldu.

  • DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ

  • Tescil İli :İSTANBUL

Takım Oyuncu Listesi

Ad Soyad Uyruğu Doğum Tarihi A R AS BL
BİRKAN BATUK TÜRKİYE 1990 141 40 19 14 0
MEHMET YAĞMUR TÜRKİYE 1987 30 13 2 1 0
ENDER ARSLAN TÜRKİYE 1983 13 2 8 0 0
OĞUZ SAVAŞ TÜRKİYE 1987 58 25 5 1 0
FURKAN ALDEMİR TÜRKİYE 1991 67 98 13 8 6
ERSİN DAĞLI TÜRKİYE 1981 0 0 0 0 0
LUKE HARANGODY ABD 1988 110 72 19 8 2
SCOTTIE WILBEKIN ABD 1993 217 42 72 22 0
ADRIEN MOERMAN FRANSA 1988 210 120 37 8 5
JAMES ANDERSON ABD 1989 166 70 28 8 6
DAIRIS BERTANS LETONYA 1989 123 22 36 8 1
WILL CLYBURN ABD 1990 197 93 28 12 4
BRAD WANAMAKER ABD 1989 253 48 83 19 3
ANTE TONI ZIZIC HIRVATİSTAN 1997 109 46 8 4 6
OKBEN ULUBAY TÜRKİYE 1996 20 5 6 1 2
DORUK DORA TÜRKİYE 1999 0 0 0 0 0

Takım Sayı Lideri

BRAD WANAMAKER

19 Maç/Ortalama 13,3

Takım Ribaund Lideri

ADRIEN MOERMAN

18 Maç/Ortalama 6,66

Takım Asist Lideri

BRAD WANAMAKER

19 Maç/Ortalama 4,36

Takım Blok Lideri

FURKAN ALDEMİR

21 Maç/Ortalama 0,28

Takım Toplam İstatistik

FN Oyuncu M SY 2SY % 3SY % SA % HR SR TR AS BL TK FA
2 SCOTT JORDAN WILBEKIN 18 07:57:25 217 24/51 47,0 42/103 40,7 43/50 86,0 7 35 42 72 0 22 30 32
3 ENDER ARSLAN 10 01:07:13 13 2/8 25,0 3/15 20,0 0/0 0 0 2 2 8 0 0 5 5
4 MEHMET YAĞMUR 13 01:27:33 30 7/13 53,8 3/12 25,0 7/9 77,7 3 10 13 2 0 1 6 14
7 METİN TÜREN 9 00:53:20 5 2/6 33,3 0/5 0 1/4 25,0 1 7 8 7 0 2 3 9
8 BİRKAN BATUK 20 06:54:24 141 22/36 61,1 29/74 39,1 10/14 71,4 9 31 40 19 0 14 7 50
9 SEMİH ERDEN 8 01:40:13 46 16/27 59,2 0/0 0 14/23 60,8 12 20 32 7 2 6 9 10
11 BRADLEY DANIEL WANAMAKER JR 19 08:48:27 253 54/96 56,2 25/67 37,3 70/85 82,3 6 42 48 83 3 19 44 52
12 WILLIAM DALEN CLYBURN 19 07:56:14 197 63/125 50,4 13/47 27,6 32/43 74,4 23 70 93 28 4 12 33 38
13 OKBEN ULUBAY 7 01:29:24 20 8/12 66,6 1/14 7,14 1/2 50,0 1 4 5 6 2 1 7 9
18 ADRIEN RENE MOERMAN 18 07:49:12 210 52/98 53,0 27/65 41,5 25/30 83,3 36 84 120 37 5 8 26 48
19 FURKAN ALDEMİR 21 04:47:38 67 26/42 61,9 0/2 0 15/28 53,5 41 57 98 13 6 8 15 43
21 OĞUZ SAVAŞ 13 01:44:01 58 26/47 55,3 1/1 100 3/4 75,0 8 17 25 5 0 1 8 11
23 JAMES LEE ANDERSON 18 06:31:34 166 31/70 44,2 30/83 36,1 14/18 77,7 14 56 70 28 6 8 21 34
41 ANTE TONI ZIZIC 9 03:12:23 109 42/56 75,0 0/0 0 25/33 75,7 20 26 46 8 6 4 14 25
44 MARCUS ANTHONY SLAUGHTER 2 00:53:58 17 7/13 53,8 0/0 0 3/4 75,0 7 9 16 2 1 4 4 7
45 DAIRIS BERTANS 15 06:01:34 123 14/31 45,1 22/64 34,3 29/33 87,8 5 17 22 36 1 8 16 28
81 LUKE CAMERON HARANGODY 13 04:30:19 110 31/51 60,7 11/26 42,3 15/21 71,4 26 46 72 19 2 8 7 24
#. Takım 26 40 66 0 0 0 16 1
1782 427/782 54,6 207/578 35,8 307/401 76,5 245 573 818 380 38 126 271 440

Takım Ortalama İstatistik

FN Oyuncu M SY 2SY % 3SY % SA % HR SR TR AS BL TK FA
2 SCOTT JORDAN WILBEKIN 18 00:26:31 12 1,33/2,83 47,0 2,3/5,72 40,7 2,38/2,77 86,0 0,38 1,94 2,33 4 0 1,22 1,66 1,77
3 ENDER ARSLAN 10 00:06:43 1,3 0,2/0,8 25,0 0,3/1,5 20,0 0/0 0 0 0,2 0,2 0,8 0 0 0,5 0,5
4 MEHMET YAĞMUR 13 00:06:44 2,3 0,53/1 53,8 0,2/0,92 25,0 0,53/0,69 77,7 0,23 0,76 1 0,15 0 0,07 0,46 1,07
7 METİN TÜREN 9 00:05:55 0,55 0,22/0,66 33,3 0/0,55 0 0,11/0,44 25,0 0,11 0,77 0,88 0,77 0 0,22 0,33 1
8 BİRKAN BATUK 20 00:20:43 7,05 1,1/1,8 61,1 1,4/3,7 39,1 0,5/0,7 71,4 0,45 1,55 2 0,95 0 0,7 0,35 2,5
9 SEMİH ERDEN 8 00:12:31 5,75 2/3,37 59,2 0/0 0 1,75/2,87 60,8 1,5 2,5 4 0,87 0,25 0,75 1,12 1,25
11 BRADLEY DANIEL WANAMAKER JR 19 00:27:48 13,3 2,84/5,05 56,2 1,3/3,52 37,3 3,68/4,47 82,3 0,31 2,21 2,52 4,36 0,15 1 2,31 2,73
12 WILLIAM DALEN CLYBURN 19 00:25:03 10,3 3,31/6,57 50,4 0,6/2,47 27,6 1,68/2,26 74,4 1,21 3,68 4,89 1,47 0,21 0,63 1,73 2
13 OKBEN ULUBAY 7 00:12:46 2,85 1,14/1,71 66,6 0,1/2 7,14 0,14/0,28 50,0 0,14 0,57 0,71 0,85 0,28 0,14 1 1,28
18 ADRIEN RENE MOERMAN 18 00:26:04 11,6 2,88/5,44 53,0 1,5/3,61 41,5 1,38/1,66 83,3 2 4,66 6,66 2,05 0,27 0,44 1,44 2,66
19 FURKAN ALDEMİR 21 00:13:41 3,19 1,23/2 61,9 0/0,09 0 0,71/1,33 53,5 1,95 2,71 4,66 0,61 0,28 0,38 0,71 2,04
21 OĞUZ SAVAŞ 13 00:08:00 4,46 2/3,61 55,3 0/0,07 100 0,23/0,3 75,0 0,61 1,3 1,92 0,38 0 0,07 0,61 0,84
23 JAMES LEE ANDERSON 18 00:21:45 9,22 1,72/3,88 44,2 1,6/4,61 36,1 0,77/1 77,7 0,77 3,11 3,88 1,55 0,33 0,44 1,16 1,88
41 ANTE TONI ZIZIC 9 00:21:22 12,1 4,66/6,22 75,0 0/0 0 2,77/3,66 75,7 2,22 2,88 5,11 0,88 0,66 0,44 1,55 2,77
44 MARCUS ANTHONY SLAUGHTER 2 00:26:59 8,5 3,5/6,5 53,8 0/0 0 1,5/2 75,0 3,5 4,5 8 1 0,5 2 2 3,5
45 DAIRIS BERTANS 15 00:24:06 8,2 0,93/2,06 45,1 1,4/4,26 34,3 1,93/2,2 87,8 0,33 1,13 1,46 2,4 0,06 0,53 1,06 1,86
81 LUKE CAMERON HARANGODY 13 00:20:47 8,46 2,38/3,92 60,7 0,8/2 42,3 1,15/1,61 71,4 2 3,53 5,53 1,46 0,15 0,61 0,53 1,84
#. Takım 1,18 1,81 3 0 0 0 0,72 0,04
81 19,4/35,5 54,6 9,4/26,2 35,8 13,9/18,2 76,5 11,1 26 37,1 17,2 1,72 5,72 12,3 20

Maçlar ve Sonuçlar

Tarih Gün Devre/Hafta A Takımı Skor B Takımı Uzatma
08.10.2016 19:00Cumartesi1.Devre 01.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ8375TOFAŞ0
16.10.2016 17:00Pazar1.Devre 02.Hafta ProgramıBANVİT9388DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ1
22.10.2016 19:00Cumartesi1.Devre 03.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ8156GAZİANTEP BASKETBOL0
30.10.2016 19:00Pazar1.Devre 04.Hafta ProgramıTRABZONSPOR MEDICAL PARK7183DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
07.11.2016 21:00Pazartesi1.Devre 05.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ7879FENERBAHÇE0
12.11.2016 18:00Cumartesi1.Devre 06.Hafta ProgramıBEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN7775DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
21.11.2016 18:00Pazartesi1.Devre 07.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ7162HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER0
28.11.2016 18:00Pazartesi1.Devre 08.Hafta ProgramıMURATBEY UŞAK6590DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
05.12.2016 18:00Pazartesi1.Devre 09.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ8250İSTANBUL BBSK0
12.12.2016 18:00Pazartesi1.Devre 10.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR6180DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
18.12.2016 16:00Pazar1.Devre 11.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ8774PINAR KARŞIYAKA0
26.12.2016 19:00Pazartesi1.Devre 12.Hafta ProgramıANADOLU EFES7872DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
02.01.2017 21:00Pazartesi1.Devre 13.Hafta ProgramıGALATASARAY ODEABANK7287DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
08.01.2017 15:30Pazar1.Devre 14.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ9775DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE0
22.01.2017 19:00Pazar1.Devre 15.Hafta ProgramıBEST BALIKESİR8586DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
30.01.2017 19:00Pazartesi2.Devre 16.Hafta ProgramıTOFAŞ8366DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
05.02.2017 18:00Pazar2.Devre 17.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ7076BANVİT0
13.02.2017 18:00Pazartesi2.Devre 18.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOL8589DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
27.02.2017 20:00Pazartesi2.Devre 19.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ8279TRABZONSPOR MEDICAL PARK0
06.03.2017 20:30Pazartesi2.Devre 20.Hafta ProgramıFENERBAHÇE7976DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
13.03.2017 20:00Pazartesi2.Devre 21.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ7168BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN0
19.03.2017 18:00Pazar2.Devre 22.Hafta ProgramıHALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER5788DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
27.03.2017 19:00Pazartesi2.Devre 23.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞMURATBEY UŞAK0
02.04.2017 15:00Pazar2.Devre 24.Hafta ProgramıİSTANBUL BBSKDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
10.04.2017 18:00Pazartesi2.Devre 25.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
15.04.2017 00:00Cumartesi2.Devre 26.Hafta ProgramıPINAR KARŞIYAKADARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
22.04.2017 00:00Cumartesi2.Devre 27.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞANADOLU EFES0
29.04.2017 00:00Cumartesi2.Devre 28.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞGALATASARAY ODEABANK0
06.05.2017 00:00Cumartesi2.Devre 29.Hafta ProgramıDEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECEDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
13.05.2017 00:00Cumartesi2.Devre 30.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞBEST BALIKESİR0