• YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR

  • Tescil İli :GİRESUN

  • Kuruluş Yeri: GİRESUN
  • Adres: Yeşil Giresun Belediye spor kulüp binası Hacısiyam Mah. Fatih cad. no 122
  • Telefon: 0454-2162836
  • Fax:
  • Web Sitesi: www.giresun.bel.tr

Takım Oyuncu Listesi

Ad Soyad Uyruğu Doğum Tarihi A R AS BL
İNANÇ KOÇ TÜRKİYE 1979 26 32 7 3 0
EMİRCAN KOŞUT TÜRKİYE 1995 125 71 21 7 17
EFE BEŞOK TÜRKİYE 1997 3 0 0 0 0
TANSU AKSOY TÜRKİYE 1996 5 1 0 0 0
SAMET GÜLEK TÜRKİYE 1998 0 1 2 0 0
ANTHONY GILL ABD 1992 275 143 17 12 6
MALCOLM ARMSTEAD ABD 1989 224 58 98 33 0
DOĞUŞ ÖZDEMİROĞLU TÜRKİYE 1996 95 41 34 22 4
ENES BERKAY TAŞKIRAN TÜRKİYE 1997 78 28 9 8 3
RICARDO LEDO ABD 1992 198 70 31 16 1
ÖMER UTKU AL TÜRKİYE 1998 2 4 4 0 0
TOURE AHMAD KHALID MURRY ABD 1989 50 22 18 7 1
DEYAN IVANOV BULGARİSTAN 1986 66 38 6 2 0
METİN TÜREN TÜRKİYE 1994 9 8 1 1 1

Takım Sayı Lideri

RICARDO LEDO

11 Maç/Ortalama 18

Takım Ribaund Lideri

ANTHONY GILL

19 Maç/Ortalama 7,52

Takım Asist Lideri

MALCOLM ARMSTEAD

19 Maç/Ortalama 5,15

Takım Blok Lideri

EMİRCAN KOŞUT

19 Maç/Ortalama 0,89

Takım Toplam İstatistik

FN Oyuncu M SY 2SY % 3SY % SA % HR SR TR AS BL TK FA
2 MALCOLM RAY ARMSTEAD 19 10:43:50 224 49/112 43,7 33/116 28,4 27/35 77,1 10 48 58 98 0 33 51 50
4 ÖMER UTKU AL 6 00:13:30 2 1/2 50,0 0/1 0 0/0 0 1 3 4 4 0 0 2 0
6 SAMET GÜLEK 3 00:06:17 0 0/0 0 0/3 0 0/0 0 0 1 1 2 0 0 1 0
7 ENES BERKAY TAŞKIRAN 18 04:29:01 78 29/53 54,7 5/27 18,5 5/10 50,0 8 20 28 9 3 8 18 37
9 EMİRCAN KOŞUT 19 06:28:17 125 45/80 56,2 7/29 24,1 14/33 42,4 24 47 71 21 17 7 18 45
12 İNANÇ KOÇ 11 02:18:26 26 8/16 50,0 3/11 27,2 1/2 50,0 11 21 32 7 0 3 7 19
13 OKBEN ULUBAY 15 08:29:06 194 24/52 46,1 39/85 45,8 29/37 78,3 4 51 55 46 4 24 37 40
17 METİN TÜREN 3 00:49:03 9 1/2 50,0 2/6 33,3 1/4 25,0 2 6 8 1 1 1 1 4
18 DOĞUŞ ÖZDEMİROĞLU 19 05:36:07 95 14/34 41,1 15/58 25,8 22/30 73,3 10 31 41 34 4 22 25 63
23 TOURE AHMAD KHALID MURRY 6 02:16:16 50 12/29 41,3 5/19 26,3 11/14 78,5 7 15 22 18 1 7 12 11
24 RASID MAHALBASIC 9 03:14:24 101 40/56 71,4 1/3 33,3 18/23 78,2 13 40 53 8 2 11 20 31
28 TANSU AKSOY 6 00:12:23 5 1/4 25,0 1/1 100 0/0 0 0 1 1 0 0 0 3 1
33 ANTHONY REMERAL GILL II 19 09:48:49 275 93/134 69,4 13/28 46,4 50/67 74,6 50 93 143 17 6 12 29 50
34 OSMAN GÖKHAN ŞİRİN 1 00:09:40 3 0/1 0 1/1 100 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
35 EFE BEŞOK 7 00:11:28 3 1/2 50,0 0/2 0 1/2 50,0 0 0 0 0 0 0 1 1
44 DEYAN TOSHKOV IVANOV 7 03:12:17 66 16/39 41,0 4/11 36,3 22/29 75,8 20 18 38 6 0 2 14 20
99 RICARDO JULIO LEDO 11 06:16:06 198 35/87 40,2 27/84 32,1 47/58 81,0 11 59 70 31 1 16 46 26
#. Takım 32 37 69 0 0 0 7 2
1454 369/703 52,4 156/485 32,1 248/344 72 203 491 694 302 39 146 292 402

Takım Ortalama İstatistik

FN Oyuncu M SY 2SY % 3SY % SA % HR SR TR AS BL TK FA
2 MALCOLM RAY ARMSTEAD 19 00:33:53 11,7 2,57/5,89 43,7 1,7/6,1 28,4 1,42/1,84 77,1 0,52 2,52 3,05 5,15 0 1,73 2,68 2,63
4 ÖMER UTKU AL 6 00:02:15 0,33 0,16/0,33 50,0 0/0,16 0 0/0 0 0,16 0,5 0,66 0,66 0 0 0,33 0
6 SAMET GÜLEK 3 00:02:05 0 0/0 0 0/1 0 0/0 0 0 0,33 0,33 0,66 0 0 0,33 0
7 ENES BERKAY TAŞKIRAN 18 00:14:56 4,33 1,61/2,94 54,7 0,2/1,5 18,5 0,27/0,55 50,0 0,44 1,11 1,55 0,5 0,16 0,44 1 2,05
9 EMİRCAN KOŞUT 19 00:20:26 6,57 2,36/4,21 56,2 0,3/1,52 24,1 0,73/1,73 42,4 1,26 2,47 3,73 1,1 0,89 0,36 0,94 2,36
12 İNANÇ KOÇ 11 00:12:35 2,36 0,72/1,45 50,0 0,2/1 27,2 0,09/0,18 50,0 1 1,9 2,9 0,63 0 0,27 0,63 1,72
13 OKBEN ULUBAY 15 00:33:56 12,9 1,6/3,46 46,1 2,6/5,66 45,8 1,93/2,46 78,3 0,26 3,4 3,66 3,06 0,26 1,6 2,46 2,66
17 METİN TÜREN 3 00:16:21 3 0,33/0,66 50,0 0,6/2 33,3 0,33/1,33 25,0 0,66 2 2,66 0,33 0,33 0,33 0,33 1,33
18 DOĞUŞ ÖZDEMİROĞLU 19 00:17:41 5 0,73/1,78 41,1 0,7/3,05 25,8 1,15/1,57 73,3 0,52 1,63 2,15 1,78 0,21 1,15 1,31 3,31
23 TOURE AHMAD KHALID MURRY 6 00:22:42 8,33 2/4,83 41,3 0,8/3,16 26,3 1,83/2,33 78,5 1,16 2,5 3,66 3 0,16 1,16 2 1,83
24 RASID MAHALBASIC 9 00:21:36 11,2 4,44/6,22 71,4 0,1/0,33 33,3 2/2,55 78,2 1,44 4,44 5,88 0,88 0,22 1,22 2,22 3,44
28 TANSU AKSOY 6 00:02:03 0,83 0,16/0,66 25,0 0,1/0,16 100 0/0 0 0 0,16 0,16 0 0 0 0,5 0,16
33 ANTHONY REMERAL GILL II 19 00:30:59 14,4 4,89/7,05 69,4 0,6/1,47 46,4 2,63/3,52 74,6 2,63 4,89 7,52 0,89 0,31 0,63 1,52 2,63
34 OSMAN GÖKHAN ŞİRİN 1 00:09:40 3 0/1 0 1/1 100 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
35 EFE BEŞOK 7 00:01:38 0,42 0,14/0,28 50,0 0/0,28 0 0,14/0,28 50,0 0 0 0 0 0 0 0,14 0,14
44 DEYAN TOSHKOV IVANOV 7 00:27:28 9,42 2,28/5,57 41,0 0,5/1,57 36,3 3,14/4,14 75,8 2,85 2,57 5,42 0,85 0 0,28 2 2,85
99 RICARDO JULIO LEDO 11 00:34:11 18 3,18/7,9 40,2 2,4/7,63 32,1 4,27/5,27 81,0 1 5,36 6,36 2,81 0,09 1,45 4,18 2,36
#. Takım 1,68 1,94 3,63 0 0 0 0,36 0,1
76,5 19,4/37 52,4 8,21/25,5 32,1 13/18,1 72 10,6 25,8 36,5 15,8 2,05 7,68 15,3 21,1

Maçlar ve Sonuçlar

Tarih Gün Devre/Hafta A Takımı Skor B Takımı Uzatma
08.10.2016 18:00Cumartesi1.Devre 01.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR9285GAZİANTEP BASKETBOL0
15.10.2016 18:00Cumartesi1.Devre 02.Hafta ProgramıTRABZONSPOR MEDICAL PARK8589YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR1
23.10.2016 19:00Pazar1.Devre 03.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR6172FENERBAHÇE0
29.10.2016 19:00Cumartesi1.Devre 04.Hafta ProgramıBEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN7759YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
05.11.2016 16:30Cumartesi1.Devre 05.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR10777HALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLER0
12.11.2016 16:00Cumartesi1.Devre 06.Hafta ProgramıMURATBEY UŞAK7986YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
19.11.2016 17:30Cumartesi1.Devre 07.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR8267İSTANBUL BBSK0
27.11.2016 19:00Pazar1.Devre 08.Hafta ProgramıANADOLU EFES8275YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
03.12.2016 17:00Cumartesi1.Devre 09.Hafta ProgramıPINAR KARŞIYAKA8058YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
12.12.2016 18:00Pazartesi1.Devre 10.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR6180DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
18.12.2016 15:00Pazar1.Devre 11.Hafta ProgramıGALATASARAY ODEABANK8074YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
24.12.2016 17:30Cumartesi1.Devre 12.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR10072DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE0
30.12.2016 19:00Cuma1.Devre 13.Hafta ProgramıBEST BALIKESİR8176YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
07.01.2017 17:30Cumartesi1.Devre 14.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR8479TOFAŞ1
22.01.2017 16:00Pazar1.Devre 15.Hafta ProgramıBANVİT9171YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
28.01.2017 17:00Cumartesi2.Devre 16.Hafta ProgramıGAZİANTEP BASKETBOL7871YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
04.02.2017 18:30Cumartesi2.Devre 17.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR8180TRABZONSPOR MEDICAL PARK1
12.02.2017 19:00Pazar2.Devre 18.Hafta ProgramıFENERBAHÇE7665YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
25.02.2017 16:00Cumartesi2.Devre 19.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR6282BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN0
04.03.2017 15:00Cumartesi2.Devre 20.Hafta ProgramıHALK ENERJİ TED ANKARA KOLEJLİLERYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
11.03.2017 00:00Cumartesi2.Devre 21.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORMURATBEY UŞAK0
18.03.2017 00:00Cumartesi2.Devre 22.Hafta ProgramıİSTANBUL BBSKYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
25.03.2017 00:00Cumartesi2.Devre 23.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORANADOLU EFES0
01.04.2017 00:00Cumartesi2.Devre 24.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORPINAR KARŞIYAKA0
08.04.2017 00:00Cumartesi2.Devre 25.Hafta ProgramıDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
15.04.2017 00:00Cumartesi2.Devre 26.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORGALATASARAY ODEABANK0
22.04.2017 00:00Cumartesi2.Devre 27.Hafta ProgramıDEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECEYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
29.04.2017 00:00Cumartesi2.Devre 28.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORBEST BALIKESİR0
06.05.2017 00:00Cumartesi2.Devre 29.Hafta ProgramıTOFAŞYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR0
13.05.2017 00:00Cumartesi2.Devre 30.Hafta ProgramıYEŞİLGİRESUN BELEDİYESPORBANVİT0