Sizleri BSL heyecanının bir parçası olmaya davet ediyorum

Kas 05, 2016

Değerli basketbolseverler,

Kasım ayının başı itibarıyla Avrupa’nın En İyi Ligi olarak gösterilen Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nin 2016-2017 sezonunun ilk dört haftasını geride bıraktık. BSL’de mücadele eden 16 kulübün ilk dört maçta ortaya koydukları performans, son beş yılda dört farklı takımın ipi göğüslediği ligimizin ne kadar çekişmeli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Ülkemizi Avrupa kupalarında temsil eden 10 kulübümüzün Avrupa’da sergiledikleri başarılı grafik de geçen yıl hem Turkish Airlines Euroleague, hem de EuroCup finalinde boy gösteren ligimizin uluslar arası arenada bu yıl da ne zirveye aday olduğunu gösterdi.

Basketbolun hızla büyüdüğü ülkemizde bu branşın bayrak taşıyıcısı ligi olarak tüm spor severlerle tribünlerde ve ekran başında buluşmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bilyoner.com sponsorluğundaki ‘Haftanın Maçı’ uygulamasıyla birlikte her hafta bir maç adeta bir mini all-star havasında etkinliklerle tribünleri coşturdu ve sezon boyunca da bu karnaval havası, ‘Haftanın Maçı’ olarak duyurulan müsabakalarda devam edecek.

Basketbol taraftar ile, dolu salonlar ile çok daha güzel. Sizleri de bu eşsiz heyecanın birer parçası olmaya davet ediyor, herkese keyifli bir sezon diliyorum.

Samer Şenbayrak
BSL Direktörü